У Самбірському районі провели робочу зустріч з аграріями
У заході взяли участь близько 70 сільськогосподарських виробників та представників територіальних громад.
На Львівщині тривають семінари щодо питань, пов'язаних з залученням фінансових ресурсів для мікро- та малих виробників аграрної продукції.
Сьогодні, 27 березня, така зустріч відбулась у Самбірському районі для місцевих аграріїв та представників органів місцевого самоврядування.
До учасників зустрічі звернувся заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Юрій Бучко.
«Мета сьогоднішньої зустрічі – обговорити напередодні сезону 2024/2025 можливості залучення фінансової підтримки для розвитку вашого бізнесу. Сьогодні нашим аграріям пропонують програми фінансової підтримки на рівні держави, області та проектів МТД і більшість з них спрямована саме на покращення якості сировини та її глибоку переробку», – зазначив Юрій Бучко.
Директор департаменту Тетяна Гетьман розповіла присутнім про програми підтримки з державного та обласного бюджетів, які передбачені на 2024 рік.
«Сьогодні дрібні сільгоспвиробники є основним джерелом продовольчої безпеки країни та основними виробниками продукції для внутрішнього споживання. Для подальшого їх розвитку держава надає різні інструменти підтримки. У 2023 році за всіма джерелами фінансування майже 900 аграріїв Львівщини залучили понад 250 млн грн. Сподіваємось у 2024 році цей показник буде ще більшим», – зазначила Тетяна Гетьман.
Під час зустрічі аграрії району дізнались про діючі програми кредитування від АТ «Ощадбанк» та КС «Бойківщина», які представив керуючий ММСБ ТВБВ 215 АТ «Ощадбанк» Роман Колток та заступник голови правління КС «Бойківщина» Юлія Тхір. Крім цього, від начальника відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Самбірської філії Львівського обласного центру зайнятості Лесі Піхо аграрії дізнались про можливості фінансового стимулювання суб’єктів підприємництва за працевлаштування певних категорій населення.
Також в межах заходу присутніх ознайомили з вимогами законодавства про працю в умовах воєнного стану та з умовами дотримання безпеки праці під час проведення весняно-польових робіт.
У заході взяли участь близько 70 сільськогосподарських виробників та представників територіальних громад.
Читайте також: Реєстрація пасік, застосування пестицидів та експорт меду: на Львівщині виокремили основні виклики для розвитку галузі бджільництва