Тактичні ігри, мінно-вибухова безпека і такмед: Львівщина прийняла всеукраїнський вишкіл «Гвардієць»

Тактичні Ігри, Мінно Вибухова Безпека І Такмед Львівщина Прийняла Всеукраїнський Вишкіл «Гвардієць» (2) (1)
Захід відбувся 23-28 червня й зібрав 150 молодих людей з 10 областей України (Донецька, Закарпатська, Сумська, Херсонська, Волинська, Миколаївська, Київська, Хмельницька, Кіровоградська та Львівська області).
Такий вишкіл організували вдруге за спільної ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Національної гвардії України, Навчального центру імені Василя Вишиваного Нацгвардії України та Львівської ОВА.
Для учасників та учасниць організували низку активностей, зокрема:
- Показовий виступ кінологів;
- Заняття на сучасних динамічних тренажерах БТР-4Е;
- Виконання нормативів з вогневої підготовки;
- Тактична медицина;
- Мінно-вибухова безпека;
- Тактична гра з пейнтболу;
- Тактична гра зі страйкболу;
- Виконання практичних стрільб з АК;
- Тренінг з елементами тімбілдінгу щодо командного згуртування;
- Маскування позицій/техніки;
- Контрзасадні дії;
- Захоплення ворожого об’єкту;
- Перегляд військової техніки;
- Зустріч з теперішніми Героями;
- Екскурсія замком.
Крім того, учасники й учасниці поглибили знання та удосконалили практичні навички з організації вишколів, спрямованих на збільшення чисельності молоді, готової до виконання обов’язку зі захисту незалежності та територіальної цілісності України, що дасть змогу провести аналогічні заходи на місцях.
«Всеукраїнський вишкіл «Гвардієць» має стати тим місцем, де ваша потужна енергія буде трансформована в теоретичні й практичні навики, в розуміння місця й значення Національної гвардії в структурі Сил оборони. Але перш за все, це й можливість зрозуміти самого себе, зробити випробування над собою, навчитися працювати в команді, покладатися на товариша, який є поруч», — привітав учасників перший заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Андрій Годик.
«Військово- та національно-патріотичне виховання — це наше домашнє завдання. Його не буде акцентовано в рамках жодного міжнародного проєкту, і більшість міжнародних партнерів чемно кажуть «ні», коли мова заходить про цю тему. Багато років поспіль ці питання були, м’яко кажучи, за межами wishlist державної молодіжної політики. Тому сьогодні, коли нація платить найвищу ціну за свободу, вкрай важливо будувати ці напрямки чесно й змістовно — з повагою до молоді, її ролі, досвіду та запитів», — підсумував Роман Хімʼяк, директор департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА.
Відео з вишколу можна переглянути на YouTube-каналі департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА: https://youtu.be/04xnql2OBi0?si=KnvntfdPymS9ju2U