«Скажи чесно, ти як»: Юрій Горбунов поділився швидкою технікою, яка допомагає йому справлятися зі стресом
Українські зірки та телеведучі відверто розповіли про відчуття та емоції, які переживають через повномасштабне вторгнення росії. А також поділились швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом.
Проєкт «Скажи чесно, ти як?» розробили за підтримки ВООЗ у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської зі створення Національної програми психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.
Його основна ідея – формувати культуру піклування про власне ментальне здоров'я. Показати, що говорити про своє внутрішнє – зовсім не соромно, а навпаки – має велике значення у боротьбі зі стресом.
Про особисті хвилювання, страхи, емоції розповіли телеведучі Ольга Бутко, Юрій Горбунов, Вадим Карп’як, Соломія Вітвіцька, співачка Світлана Тарабарова, Роксолана Сирота (ROXOLANA), Злата Огнєвіч, солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька.
У кожному ролику разом зі своєю історією зірки діляться швидкими техніками, які допомагають їм справлятися зі стресом. Ці техніки – прості та дієві, кожен зможе використовувати їх у повсякденному житті.
«Тримаюсь. Зараз така відповідь для мене актуальна. Тому що в тебе є відповідальність за твою сім’ю, дітей, в тебе є робота, яку треба робити. Ми виживаємо. І ми зобов’язані це пройти. І ми точно виживемо»,- розповів телеведучий Юрій Горбунов.
Артист поділився технікою, яка допомагає йому справлятись зі стресом.
«Зосередь увагу на ногах. Підніми одну з них і зроби активний рух так, ніби ти пробуєш струсити щось із себе. При цьому спробуй максимально розслабити ногу, якою ти робиш рухи. Потім зроби те саме іншою. Далі – справа за руками. Виконай вправу кілька разів, чергуючи напрям. Уявляй, що разом із рухами ти струшуєш із себе увесь негатив, який ти накопичив», - зазначив він.
Переглянути ролик з його участю можна за посиланням.
Нагадаємо, Національна програма психічного здоров’я та психосоціальної підтримки – ініціатива першої леді Олени Зеленської, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.
Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).