Підприємства харчової галузі Львівщини можуть отримати до 80% компенсації вартості сервісних та консультаційних послуг
В Україні та на Львівщині зокрема, діє проєкт «Доступ до аутсорсингу та залучення кваліфікованої робочої сили», який підтримує Програма USAID з аграрного та сільського розвитку.
Завдяки цьому проєкту підприємства харчової галузі можуть отримати до 80% компенсації вартості послуг. Для цього підприємства мають звернутися до Аутсорсингового центру.
Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з посиланням на Програму USAID (АГРО).
Сам центр має на меті надавати компетентні сервісні та консультаційні послуги для ММСП харчового сектору протягом 24-72 годин від звернення.
Типи послуг, що надають за проєктом:
- обладнання: підбір, перезапуск, ремонт та профілактичний огляд;
- забезпечення доступу до електроенергії;
- консультації та експертна підтримка: інструкції, технологічні карти, рецептури тощо.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до проєкту не надають наступні послуги:
- побудова цехів;
- закупівля обладнання;
- видача сертифікатів якості;
- взаємодія з державними органами.
Читайте також: Реєстрація сільськогосподарських тварин на Львівщині – одна з можливостей отримати доступ до фінансової підтримки тваринництва
«Проєкт «Доступ до аутсорсингу та залучення кваліфікованої робочої сили» - це не лише можливість вирішення завдань «до результату», але й доступ до великої бази висококваліфікованих спеціалістів. Звернення до центру дозволяє мінімізувати ризики та економити час, а також отримати часткову компенсацію вартості послуги ММСП харчового сектору», – наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.
Вартість послуги визначається виключно після погодження переліку, обсягу та складності робіт зі спеціалістом. Робота вважається повністю виконаною лише після підписання підприємством акту виконаних робіт. Детальніше за посиланням: https://ac.u-food.org/.
Додатково:
Аутсорсинговий центр розпочав свою діяльність у 2022 році. Мета створення центру – постачання компетентних та швидких послуг для ММСП харчового сектору. За 2022 рік Аутсорсинговий центр надав більше 400 послуг. У 2023 році суттєво збільшується кількість спеціалістів для оперативного надання необхідних послуг для ММСП у всіх регіонах країни окрім зон активних бойових дій та тимчасово окупованих територій.