#УКРАЇНСЬКОЮ_ЗДОЛАЄМО: Львівська ОВА спільно з телеканалом «НТА» започаткувала новий телевізійний проєкт (ВІДЕО)
Першою гостею проєкту стала кандидатка філологічних наук, видавчиня, блогерка, авторка книжок Юлія Сливка.
У межах Комплексної програми посилення державотворчої консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023-2026 роки, яку у Львівській ОВА затвердили у лютому цього року, стартував новий телевізійний проєкт #УКРАЇНСЬКОЮ_ЗДОЛАЄМО, який реалізовують департамент комунікацій та внутрішньої політики ЛОВА і телеканал «НТА».
Метою проєкту є популяризивути українську мову, мотивувати переходити на українську мову спілкування серед українців.
Формат проєкту передбачає 10 коротких інтерв’ю з відомими людьми, які перейшли на українську після повномасштабного вторгнення чи раніше; які можуть бути авторитетом; чия історія буде цікавою і переконливою для людей, які ще не перейшли на українську мову спілкування.
Першою героїнею проєкту стала Юлія Сливка – кандидатка філологічних наук, видавчиня, блогерка, авторка книжки «Чуєш, коли приїдеш додому?» (відзначена спеціальною відзнакою Book Forum Lviv 2019).
В інтерв’ю Юлія Сливка розповідає, зокрема, що для неї означає спілкуватися українською та що може полегшити перехід на українську.
Більше дізнавайтеся у відео:
Нагадаємо, у межах Комплексної програми посилення державотворчої консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023-2026 роки департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОВА спільно з Радіо «Сковорода» започаткували серію подкастів «Найвища цінність». Метою проєкту є створення ще більше якісного та правильного українського продукту. Під час розмов з гостями подкасту обговорюють, що таке цінності; яка їхня роль у нашому житті; як навчитись обирати «правильні».
Також у межах програми департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОВА спільно з творчою студією Savko Studio реалізували проєкт «Духи легенд», який передбачає підготовку п’яти музичних мультфільмів, у яких в яскравому сучасному форматі знайомлять дітей із персонажами давньоукраїнської міфології.