Львівська ОВА взяла участь в огляді доброчесності та антикорупції України за ініціативи «Організації економічного співробітництва та розвитку»
Сторони обговорили основні напрямки антикорупційної політики та їх реалізацію, вдалі практики та проблемні питання, координацію антикорупційних дій між національним та обласним рівнями.
Сьогодні, 25 жовтня, у межах дослідження програми ОЕСР для України у Львівській ОВА відбулось обговорення з експертами міжнародної організації можливостей та викликів запобігання корупції на обласному рівні врядування в Україні. В огляді ОЕСР планується оцінка досягнення України в антикорупційному напрямку та розробка нових рекомендацій.
Сторони обговорили основні напрямки антикорупційної політики та їх реалізацію, вдалі практики та проблемні питання, координацію антикорупційних дій між національним та обласним рівнями.
«Львівська ОВА використовує для підвищення ефективності антикорупційної роботи рекомендації ОЕСР з публічної доброчесності. Також, важливо, що до досліджень які впливатимуть на формування антикорупційної політики в державі, залучається обласний та місцевий рівень, адже саме місцеві органи влади безпосередньо реалізують таку політику на практиці», – зазначила керівниця підрозділу із запобігання та виявлення корупції апарату Львівської ОДА Ольга Мерйо.
Довідково:
Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) – міжнародна організація, що об'єднує 37 країн світу. Більшість з них є країнами з високим доходом громадян і високим індексом людського розвитку і розглядаються як розвинені. Договір про ОЕСР підписали 14 грудня 1960 року в Парижі, на базі Європейської організації економічного співробітництва з метою координації економічної політики країн — членів ОЕСР і погодженням програми допомоги країнам, що розвиваються. 2 серпня 2022 року був направлений запит України на приєднання до Робочої групи OECP з питань хабарництва. 5 жовтня 2022 року ОЕСР почала переговори про вступ України.
Читайте також: У Львівській ОВА відбувся експрес-курс «Legal Tech: work better, faster, smarter» для молодих юристів