Аграрії Львівщини, які виготовляють зернову та олійну продукцію, можуть отримати співфінансування до 22,5 млн гривень
Програма USAID АГРО надасть співфінансування для розробки та впровадження субгрантової програми Lean Farming.
Ця програма спрямована на підвищення продуктивності і зменшення витрат агровиробників через усунення втрат у виробництві та процесах. Програма АГРО зацікавлена у наданні одного субгранту українському приватному підприємству, громадській організації, бізнес-асоціації для підтримки та зміцнення стійкості сільськогосподарських підприємств, що займаються доробкою зернової та олійної продукції, виробництвом продуктів харчування з зернових та олійних культур.
В межах програми переможець повинен:
- Відібрати 20 підприємств агропродовольчого сектору, які впровадять Lean Farming у свої бізнес процеси;
- Оцінити поточний та фінальний економічний ефект щонайменше 20 цільових підприємств упродовж впровадження принципів Lean-управління та за його результатами;
- Адаптувати робочі процеси цільових підприємств до Lean управління бізнес процесами;
- Створити культуру Lean-управління, зокрема сприяти створенню команд з глибокими знаннями Lean-інструментів та вмінням їх впроваджувати у бізнес-процеси;
- Створити мережу Lean Farming в Україні на основі поширення кращих практик та результатів впровадження Lean управління на підприємствах агропродовольчого сектору;
- Сприяти обміну досвідом, найкращими практиками та технологіями в межах двох Lean-турів до закордонних підприємств агропродовольчого сектору.
Заявниками можуть бути офіційно зареєстровані українські громадські організації, бізнес-асоціації чи українські приватні підприємства, мати принаймні 5 років досвіду та практики консультаційної підтримки на виробничих підприємствах тощо, повинні подати кандидатів на менеджера проекту і Lean-експерта, заявник повинен мати власний внесок не менше 20% від суми субгранту.
- Кінцева дата подання заявок на семінар: 27 листопада
- Дата проведення семінару: 28 листопада
- Кінцева дата та час подання запитань: 29 листопада (18:00);
- Кінцева дата відповідей на запитання: 1 грудня
- Кінцева дата та час подання заявок: 14 грудня (18:00);
- Очікувана дата присудження cубгранту: 30 січня 2024 року.
Повний опис технічного завдання розміщено за посиланням https://bit.ly/3QV82uP. У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ № 65.
«За рахунок субгрантових коштів може бути профінансовано відшкодування вартості технологічної, експертної та іншої консультаційної підтримки, витрати на проведення інформаційної кампанії, а також організація виїзних Lean-турів. Зауважу, що кошти за цим субгрантом не можуть бути використані для розробки веб-сайту, закупівлі будь-яких обладнання чи витратних матеріалів, повної або часткової компенсації витрат на будівництво та/або реконструкцію, надання позик», - наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.