Грант 600 тисяч доларів США на розповсюдження насіння та добрив для стійкості аграрної промисловості: як отримати кошти
В межах програми USAID «Врожай» оголосили про конкурс заявок на отримання грантів у межах ініціативи «Покращення розповсюдження насіння та добрив для стійкості аграрної промисловості».
Програма спрямована на підтримку малих і середніх підприємств (МСП), їх забезпечення високоякісним насінням (кукурудзи, соняшнику, пшениці) та добривами, надання їм технічної підтримки для підвищення відновлення їхньої продуктивності та зміцнення продовольчої безпеки загалом.
Отримати гран можуть офіційно зареєстровані українські підприємства, не урядові організації чи бізнес-асоціації, що відповідають вимогам чинного цивільного та податкового законодавства України. Заявники повинні надати щонайменше три рекомендації від партнерів, які підтверджують їхній успішний досвід та запропонувати ключових спеціалістів (координатора та експертів).
Читайте також: Двадцять компаній отримають безоплатні послуги для підсилення комунікацій, продажів та виходу на експорт
Діяльність за грантом має на меті досягти таких результатів:
Надання ресурсів: розподіл покращеного насіння та добрив для до 15 тис. МСП (з банком землі від 5 до 2000 гектарів) разом із індивідуальними рекомендаціями щодо вирощування та вдосконалення виробничих практик. Це включає до: 10 тис. МСП, які отримають добрива; 5 тис. МСП, які отримають насіння кукурудзи; 4,5 тис. МСП, які отримають насіння соняшника; 200 МСП, які отримають насіння твердої пшениці.
Технічна підтримка та звітність: визначення найменш ефективних МСП та забезпечення покращення практик вирощування, колективні консультації тощо. .
Загалом, Програма «Врожай» планує провести декілька кампаній із розподілу протягом весни та осені 2025 року. Загальна межа гранту для до чотирьох передбачених посівних кампаній 2025 року становить 1,7 млн доларів США, з максимальною сумою 600 тис. доларів США на кожну кампанію з розподілу. Цей бюджет покриває логістичні та операційні витрати, не враховуючи витрат на самі ресурси.
«Участь у цій грантовій програмі є досить гарною можливістю для підприємств, а також неурядових організацій не лише забезпечити фермерів критично важливими ресурсами, але й зміцнити економіку регіонів. Ми закликаємо всіх зацікавлених долучитися до цієї ініціативи, адже підтримка агросектору сьогодні є ключем до майбутньої продовольчої безпеки країни», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко.
Кінцевий термін подачі: 31 січня до 17:00 год за київським часом.Заявки подаються на електронну адресу: harvest.grants@harvestukraine.com із зазначенням теми: RFA No. SIF-RFA-001.
Реєстрація на інформаційний семінар: до 21 січня 2025 року, семінар відбудеться 22 січня онлайн (реєстрація на семінар за електронною адресою harvest.grants@harvestukraine.com до 21 січня 2024 року, 15:00 год).
Детальніше про грант за посиланням: http://surl.li/npwgqo.