Відновити документи, поселитись на Львівщині: перелік центрів, де надають таку послугу
З початком повномасштабної війни багато людей стикнулися з проблемою відновлення документів, які могли бути втрачені під час евакуації. Ще більше людей – втратили свій дім.
Пропонуємо вам локації та організації, куди можна звернутися з цими питаннями:
- Львівський центр надання допомоги ВПО (ЦНАП, вул. Левицького, 67). Телефон для довідок: 032 25 00 877.
Телефон кейс-менеджера +380 98 837 21 23 Анна Щурко. Звертатись можна щодо програми фінансування відновлення документів (паспорта громадянина України, свідоцтво про народження відновлення документів про майно). Також можна отримати інформацію щодо ідентифікації особи для виготовлення документів. Цим займається також міграційна служба. У разі необхідності вас скерують до них.
У Координаційних центрах ж таку допомогу надає БО «Данська рада у справах біженців» та БО «NEEKA». Зареєструватись на консультацію можна за посиланням: https://forms.gle/XWEre8Qw6oxGWNPt9.
З графіком виїздів партнерів у райони можна ознайомитися на сторінці Координаційного центру при Львівській ОВА у фейсбуці.
У цей ЦНАП можна звернутись також з питанням поселення. Там ви зможете написати заяву на поселення у модульне містечко (поселення з документами і у порядку черги). Додатково можна телефонувати у прихистки, телефони яких є на дошці оголошень на Левицького, 67, або звернутись у центр соціального захисту і написати заяву на поселення у гуртожиток учбового закладу.
- Центр обліку та нічного перебування бездомних (Львів, вул. Кирилівська, 3а). Телефони для довідок: 032 233 10 49, 032 233 14 79.
Сюди варто звертатись у крайньому випадку - без документів та коштів. Основними завданнями центру є реєстрація відповідно до законодавства бездомних громадян, надання соціально-побутових послуг (забезпечення ліжкомісцем, душем, пральнею тощо), інформаційних та правових послуг, сприяння в працевлаштуванні.
Нагадаємо, що Львівська область понад рік активно напрацьовує власну Стратегію та програму допомоги категоріям населення, які потребують соціального супроводу, зокрема ВПО, а також надає пропозиції до загальнодержавних програм, які, наприклад пропонує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.
Читайте також: Курси англійської, водіїв, IT: учасники бойових дій та члени їхніх родин можуть пройти соціально-професійну адаптацію на Львівщині