Туристичний Форум (7)
Міжнародний туристичний форум у Києві, який відбувся 21-22 березня, за сприяння Державного агентства розвитку туризму, зібрав чотири сотні учасників.
Головна тема заходу - пошук моделей відновлення індустрії гостинності та шляхів її подальшого розвитку.
Учасниками форуму стали керівники провідних туроператорів, готельєри, українські та міжнародні науковці, які спеціалізуються на розробці туристичних продуктів, менеджменті дестинацій та регіональному публічному управлінні.
Участь у заході взяла керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака. Вона виступила на панельній дискусії «Удосконалення державної регіональної політики в галузі туризму у повоєнний період».
Також серед учасників дискусії - представники з Харкова, Миколаєва, Луцька та Києва. Модератор обговорення - заступник голови комітету підприємців готельно-туристичної сфери Торгово-промислової палати України Володимир Царук.
«Ми працюємо над рестартом туризму в умовах війни та вже сьогодні готуємо індустрію до прийому гостей. До прикладу, Львівська ОВА розробляє експериментальний пілотний проєкт в Україні щодо впровадження механізму щоденного моніторингу туристів у закладах тимчасового розміщення: готелях, апартаментах, гостьових будинках, хостелах. Через відсутність такого обліку, область недоотримує приблизно 200 млн гривень туристичного збору щорічно. А це кошти місцевих бюджетів, які кожна громада може витрачати на свій розсуд, зокрема на розвиткові проєкти для збільшення туристичних потоків», - зазначила Наталя Табака.
Директорка Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів під час презентації розповіла, що за місяць розпочне роботу інститут гостинності, який працюватиме у напрямку взаємодії бізнесу, навчальних закладів, різних компаній та сервісів, які допомагають розвивати людський капітал, для того, щоб об’єднати зусилля і бути готовими до прийому туристів після перемоги України.
«Раніше ми ставили перед собою ціль – отримати вищу впізнаваність України у світі, сьогодні про нас знають усі, але, на жаль, високою ціною. Тепер наше завдання впізнаваність трансформувати у якісні туристичні потоки і створити ефективну інфраструктуру нормативну, сервісну, освітню, культурну та навігаційну для в’їзного та внутрішнього туризму. Стратегічними цілями на 2030 рік є досягнення ВВП 7% від туризму, 5% зайнятості у цій сфері, 25 млн іноземних туристів і 15 млн внутрішніх», - підсумувала Мар’яна Олеськів.
У межах форуму також відбулась виїзна панель до міста Ірпінь. Ціллю візиту було ознайомитись та продискутувати щодо проєкту «Дорога пам’яті».
Туристичний Форум (5)
Туристичний Форум (2)
Туристичний Форум (6)
Туристичний Форум (3)
Туристичний Форум (1)
Туристичний Форум (4)
Підпишіться, щоб отримувати листи.