Начальник обласного управління Держспецзв’язку вручив очільнику Львівщини пам’ятний знак
12 жовтня 2022, 19:31
Максим Козицький, Сергій Жук (2)
Сергій Жук відзначив Максима Козицького нагрудним знаком Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.
Очільник обласного управління Держспецзв’язку подякував начальнику Львівської ОВА за сприяння у роботі.
«Впевнений, що спільно ми реалізуємо ще не один проєкт на теренах Львівщини», – зазначив Сергій Жук.
Поділитись
Останні новини
Усі новини24/06/2026
Цифрова турбота: для українських Захисників та їхніх родин запустили комплексну послугу у Дії
24/06/2026
На Львівщині відкриють Дитячий форум – Фестиваль промоції читання «Навколо світу за два дні»