Серед визволених з полону - жителі Львівщини
Серед визволених з полону - жителі Львівщини
Напередодні, в межах чергового обміну полоненими, в Україну повернулися ще 160 українських Захисників, які перебували в російській неволі з 2022 року.
Напередодні, в межах чергового обміну полоненими, в Україну повернулися ще 160 українських Захисників, які перебували в російській неволі з 2022 року.
Серед воїнів, яких напередодні визволили з полону, є жителі Львівщини. Про це поінформував начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Зокрема, з російського полону додому повертається Захисник зі Самбірщини Леонід Калініч. Наш земляк родом зі села Терло Хирівської територіальної громади. З травня 2022 року рідні не мали від нього жодної звістки. Понад чотири роки вони жили вірою в те, що цей день обов'язково настане.
Також серед 160 українських військовослужбовців, яких вдалося повернути з російського полону, є і житель Шептицького – Петро Мавко. Наш земляк служив навідником кулеметного взводу роти вогневої підтримки. У червні 2022 року під час боїв поблизу Новоіванівки на Луганщині він потрапив у ворожу неволю.
«Дякую вам за мужність і захист України. Вашому поверненню радіє вся Львівщина. Міцного здоров'я, сили і якнайшвидшого відновлення», - зазначив очільник Львівщини.
Загалом Максим Козицький поінформував, що серед воїнів, яких визволили з полону - п'ятеро жителів Львівщини.