Максим Козицький взяв участь у регіональному нагородженні відзнакою «Орден Святого Пантелеймона»
Максим Козицький взяв участь у регіональному нагородженні відзнакою «Орден Святого Пантелеймона»
Під час церемонії відзначили медичних працівників та організації, які своєю професійною діяльністю, самовідданістю та милосердям щодня рятують життя, допомагають людям відновлювати здоров’я та повертаються до повноцінного життя після важких випробувань.
23 червня у Львові відбулася урочиста церемонія регіонального нагородження відзнакою «Орден Святого Пантелеймона» – найвищою громадською нагородою у сфері охорони здоров’я. Участь у заході взяв начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
«За кожним врятованим життям, кожним кроком до одужання, кожною історією повернення до повноцінного життя стоять люди, які щодня роблять свою справу професійно і з великою відданістю», – наголосив Максим Козицький.
Переможцями регіонального етапу «Ордена Святого Пантелеймона» стали:
- Роман Собко – майор медичної служби ЗСУ, дорослий і дитячий лікар-анестезіолог, керівник клініки анестезіології та інтенсивної терапії Університетської лікарні Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – у номінації «Найкращий лікар – еталон професії»;
- Superhumans Center – у номінації «Фортеця здоров’я»;
- Тарас Лівінський – лікар-хірург Військово-медичного клінічного центру Західного регіону та медичного добровольчого батальйону «Госпітальєри» – у номінації «Герой медичного фронту»;
- Ольга Крупа – сестра медична-анестезист Військово-медичного клінічного центру Західного регіону – у номінації «Серце медицини»;
- Дмитро Лось – лікар травматолог-ортопед, начальник клініки поранень Військово-медичного клінічного центру Західного регіону – у номінації «Новатор року»;
- Мирон Угрин – директор Центру стоматологічної імплантації та протезування «ММ», президент Національної спілки стоматологів України – у номінації «Взірець служіння суспільству»;
- Роман Скоропад – лікар-реабілітолог, начальник клініки реабілітації Військово-медичного клінічного центру Західного регіону – у номінації «Опора на лінії життя»;
- Хакан Агір – професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії зі Стамбула (Туреччина) – у номінації «За вагому підтримку у боротьбі українського народу за свободу та незалежність».
Також Максим Козицький вручив подяки Львівської обласної державної адміністрації людям, які своєю щоденною працею сприяють розвитку медичної галузі та допомагають тим, хто потребує підтримки.
Подяки отримали Михайло Сивак – кандидат богословських наук, доцент та ректор Львівської православної богословської академії ПЦУ, Ігор Бойко – директор Шпиталю Шептицького, доктор морального богослов’я та кандидат філософських наук, а також Роман Скоропад – начальник клініки реабілітації Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.
Очільник області подякував усім лауреатам, медикам, волонтерам та благодійникам за професіоналізм, людяність і відданість своїй справі, а також Регіональній раді «Ордену Святого Пантелеймона» Львівської області за популяризацію історій людей, чия праця має особливе значення для українського суспільства.