На території Центру легеневого здоров’я відбулася виїзна акція з донації крові
На території Центру легеневого здоров’я відбулася виїзна акція з донації крові
Її організували у співпраці з Львівським обласним центром служби крові
У зв’язку з відкриттям у Центрі легеневого здоров’я відділення екстреної та невідкладної медичної допомоги потреба у своєчасному поповненні запасів крові та її компонентів є надзвичайно актуальною.
До благородної справи долучилися медичні працівники установи, а також усі небайдужі охочі.
Кожна донація - це реальний шанс на порятунок життя. Донорська кров необхідна пацієнтам під час складних оперативних втручань, лікування важких травм, онкологічних захворювань, масивних кровотеч, а також військовим.
"У час війни донорство крові є не лише проявом громадянської відповідальності, а й актом солідарності та підтримки тих, хто бореться за життя на передовій і в лікарняних палатах. Один донор може врятувати кілька життів, а кожна крапля крові стає безцінним ресурсом для медицини", - зазначив генеральний директор Центр легеневого здоровʼя Любомир Рак.
Керівники двох закладів під час зустрічі домовилися про подальшу тісну співпрацю, спрямовану на розвиток донорського руху та забезпечення потреб пацієнтів у якісних і безпечних компонентах крові.