З нагоди професійного свята у Львівській ОВА відзначили державних службовців
З нагоди професійного свята у Львівській ОВА відзначили державних службовців
Свято встановлене Указом Президента України з огляду на важливу роль державної служби у розбудові суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.
Сьогодні, 23 червня, у Львівській обласній військовій адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби. Під час заходу відзначили державних службовців, які своєю працею забезпечують ефективну роботу органів влади, реалізацію державної політики та підтримку громад в умовах воєнного часу.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення діяльності обласної державної адміністрації, активну громадську та волонтерську діяльність працівникам вручили подяки начальника Львівської обласної військової адміністрації. Також державних службовців відзначили подяками Львівської обласної ради.
«Вітаю з професійним святом кожного і кожну з вас. Для мене велика честь працювати разом із такою командою. За останні роки ми довели, що немає завдань, які нам не під силу. Це стало можливим завдяки звитязі наших Захисників та Захисниць і вашому професіоналізму, відповідальному ставленню до роботи, сумлінності та спільним цінностям. Дякую за те що ви щодня доводите: Львівщина – це справді люди дії», – наголосив Начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
У межах відзначення професійного свята для працівників також підготували символічні командні активності, спрямовані на зміцнення корпоративної єдності та підтримку спільних цінностей державної служби.
Довідково:
День державної служби в Україні щороку відзначають 23 червня. Свято встановлене Указом Президента України від 4 квітня 2003 року з огляду на важливу роль державної служби у розбудові суверенної, незалежної, демократичної та правової держави.