Майже 40 дітей із Львівщини вирушили до Франції на літній відпочинок
Майже 40 Дітей Із Львівщини Вирушили До Франції На Літній Відпочинок
На учасників чекає насичена програма відпочинку, нові знайомства, подорожі та пізнавальні активності.
Нещодавно 39 дітей із Львівської області вирушили до Франції на двотижневий літній відпочинок. Поїздка стала можливою завдяки багаторічній співпраці Львівської ОДА, Регіону Окситанія, міста Монпельє та громадської організації «Європейський прихисток».
У складі групи – діти віком від 8 до 13 років. Це діти загиблих захисників і захисниць України, військовополонених, зниклих безвісти воїнів, ветеранів, а також діти з інвалідністю внаслідок війни. Разом із ними до Франції вирушили п’ятеро супроводжуючих – психологи та перекладачі, які забезпечуватимуть підтримку та комфортне перебування дітей під час поїздки.
Упродовж 14 днів на учасників чекає насичена програма відпочинку, нові знайомства, подорожі та пізнавальні активності. Вони матимуть можливість побачити море й гори, спробувати нові види дозвілля та хоча б на певний час відволіктися від щоденних викликів, пов’язаних із війною.
«Для нас надзвичайно важливо створювати можливості для оздоровлення та емоційного відновлення дітей, які найбільше постраждали від наслідків війни. Такі поїздки допомагають дітям отримати нові позитивні враження, відчути турботу, знайти друзів та повернутися додому з ресурсом для подальшого розвитку. Ми щиро вдячні нашим французьким партнерам за багаторічну підтримку та увагу до потреб українських дітей», – зазначила директорка департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Тетяна Крут.
Ініціативу реалізовують уже п’ятий рік поспіль. За цей час у французьких літніх таборах відпочили 345 дітей із Львівщини. Вони проводили канікули на узбережжі Середземного моря, біля протоки Ла-Манш, Біскайського заливу та у Французьких Альпах.
Читайте також: У Львові відкрили Будинок підтриманого проживання для людей з інвалідністю