Максим Козицький готовий взяти на поруки полковника Валерія Курка
Валерій Курко
Колишньому командиру 103-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ вручили підозру.
Сьогодні, 22 червня, колишньому командиру 103-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ Валерію Курку вручили підозру. Зараз йому обирають запобіжний захід.
Про це повідомив очільник Львівщини Максим Козицький. Він також наголосив, що не може залишатися осторонь цієї ситуації, зважаючи на внесок Валерія Курка у формування та становлення одного з ключових підрозділів Сил територіальної оборони.
«Валерій Курко – людина, яка фактично з нуля створила 103-тю бригаду та взяла на себе відповідальність за її формування в один із найскладніших моментів для нашої держави. Згодом разом з особовим складом бригади він виконував бойові завдання у найгарячіших точках фронту. За цей час і він, і його бійці неодноразово довели свою відданість Україні та військовій присязі. Звертаюся до суду про готовність взяти на поруки Валерія Борисовича», – наголосив Максим Козицький.
Нагадаємо, під керівництвом Валерія Курка 103-тя окрема бригада територіальної оборони пройшла шлях від етапу формування до одного з найбільш боєздатних підрозділів Сил ТрО. Бригада виконувала бойові завдання на східному та північному напрямках, брала участь в оборонних і наступальних операціях, а її військовослужбовці неодноразово відзначалися державними та відомчими нагородами.