Керівний комітет затвердив стратегічні цілі Плану дій зі справедливої трансформації Червоноградського мікрорегіону до 2030 року та оголосив набір проєктних ідей до нього
Кінцевий термін подання ідей – 30 вересня.
Розробку Плану дій зі справедливої трансформації Червоноградського мікрорегіону розпочали у червні 2023 року. До його громадського обговорення залучили понад 500 осіб різних рівнів управління та сфер діяльності: профільних департаментів облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, районної влади, бізнесу, експертного середовища та громадськості.
«Бути пілотною областю у реалізації будь якого нового проєкту – насправді дуже почесно, але водночас і дуже відповідально. Кожне наше рішення має бути орієнтоване на покращення якості життя людей, пошуку точок росту мікрорегіону та сприяння його інвестиційної привабливості», - зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.
За результатами численних виїзних фокус-груп проаналізували основні проблеми Червоноградського мікрорегіону, виклики та можливості їх подолання.
4 вересня Робоча група підтримала 3 ключові стратегічні цілі реалізації Плану дій Червоноградського мікрорегіону:
- Енергетичний перехід та чисте довкілля мікрорегіону для життєдіяльності різних поколінь та соціальних груп населення.
- Нова конкурентоспроможна економіка вугільного мікрорегіону.
- Вугільний мікрорегіон адаптований до нових соціальних потреб мешканців.
Сьогодні ж на засіданні Керівного комітету вказані стратегічні цілі затвердили. Крім того оголосили набір проєктних ідей до Плану дій та визначили критерії їх оцінювання.
Проєктну ідею можуть подавати усі зацікавлені особи: від органів державного управління до бізнесу та громадськості на електронну адресу департаменту економічної політики Львівської обласної державної адміністрації lviv.region.2027@gmail.com (з поміткою в темі листа «Ідеї проєктів до Плану дій»).
Кінцевий термін подання – 30.09.2024.
Ключовими вимогами до її підготовки є:
- подання згідно з встановленою формою (http://surl.li/lvgyvd);
- відповідність визначеним цілям і завданням (http://surl.li/bkknaf);
- відповідність очікуваних результатів визначеним індикаторам (http://surl.li/phzrwy);
- чітке формулювання назви ідеї (з зазначенням виду робіт, населеного пункту, в якому планується його реалізація тощо);
- зазначення обсягів і джерел фінансування.
Усі подані проєктні ідеї будуть оцінені Робочою групою згідно з визначеними критеріями (http://surl.li/deypsb) та пріоритезовані за сумарним балом.
Проєкти, які наберуть найбільшу кількість балів, будуть включені до Плану дій та претендуватимуть на залучення фінансування з бюджетів різних рівнів, позабюджетних фондів, донорів.
Партнером в розробленні Плану дій зі справедливої трансформації Червоноградського вугільного мікрорегіону виступає компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, яка в межах проєкту «Справедлива трансформація вугільних регіонів та зелене відновлення енергетичного сектору України», що впроваджується в Україні, за дорученням Федерального міністерства економіки і захисту клімату Німеччини (BMWK), підтримує процес справедливої трансформації Червоноградського ВМР у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією та територіальними громадами Червоноградського вугільного мікрорегіону.