Поділитись
Відкриття приймального відділення та відділення інтенсивної терапії у Стебницькій міській лікарні
Ремонт розпочали на початку 2023 року. У приймальному відділенні облаштували 10 кабінетів. Також організували сучасні комфортні зони очікування для пацієнтів.
У відділенні інтенсивної терапії – надсучасне анестезіологічне обладнання та маніпуляційний кабінет, з якого проглядаються усі палати для постійного моніторингу пацієнтів.
Серед запрошених гостей:
- Максим Козицький – начальник Львівської обласної військової адміністрації;
- Орест Чемерис – директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА;
- Тетяна Кудик – директорка Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України;
- Андрій Васько – в.о. генерального директора Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф;
- Тарас Кучма – міський голова Дрогобича.
Найближчі події
05 липня, 16:30
Підсумки Європейських Ігор: брифінг чемпіонок зі Львівщини20 жовтня, 16:30
Відкриття STEM-центру у Стрию14 червня, 12:30
Відзначення 135-річчя від дня народження Євгена КоновальцяНадсилаємо найсвіжіший дайджест подій
Підпишіться, щоб бути в курсі подій
Cлідкуйте за анонсом найсвіжіших подій в нашому телеграм каналі
Підписатись