Працівники Львівського центру екстреної медичної допомоги проводять тренінги з домедичної допомоги для службових та цивільних осіб: контакти
Від своєчасно і правильно наданої домедичної допомоги залежить не тільки успіх подальшого лікування, а й інколи життя людини, – наголошують в Центрі.
Від початку повномасштабного вторгнення агресора на територію України, запит на практичні тренінги з домедичної допомоги стрімко зріс, навчально-тренувальний процес активізувався та інтенсифікувався.
За словами керівниці Навчально-тренувального відділу Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Людмили Гери, домедична допомога є вкрай важливою ланкою у комплексі порятунку життя та збереження здоров’я постраждалих осіб. Коли виникає надзвичайна подія чи екстрена ситуація, зазвичай, на той момент поряд перебувають люди, які не є медичними працівниками. А від своєчасно і правильно наданої домедичної допомоги залежить не тільки успіх подальшого лікування, а й інколи життя людини.
«Знаючи, скільки ми провели тренінгів, з впевненістю можу сказати, що в критичній ситуації знайдеться людина, котра зможе надати допомогу потребуючому», – наголошує Людмила Гера.
Домедична допомога – це невідкладні дії та організаційні заходи, спрямовані на порятунок і збереження життя людини, а також мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я. Такі заходи здійснюють на місці події особи, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні володіти основними практичними навичками з порятунку та збереження життя людини, що перебуває у невідкладному стані. І відповідно до Закону «Про екстрену медичну допомогу», зобов’язані здійснювати такі дії та заходи.
Особами, які зобов’язані надавати домедичну допомогу людині в невідкладному стані, є: рятувальники аварійно-рятувальних служб, працівники державної пожежної охорони, поліцейські, фармацевтичні працівники, провідники пасажирських вагонів, бортпровідники тощо.
Працівники навчально-тренувального відділу Центру з часу його заснування активно проводять навчально-практичні тренінги з домедичної допомоги для осіб без медичної освіти. Зокрема, проводили тренінги для підрозділів Сил Оборони, особового складу і працівників Державної служби України з надзвичайних станів, цивільного населення в межах програми «Медичний вишкіл», військовослужбовців, працівників закладів освіти та дошкільних закладів, членів громадських організацій, священнослужителів, волонтерів та цивільних осіб різних професій.
Ще не проходили тренінг з домедичної допомоги?
Телефонуйте за номером: 067 80 38 264, та отримаєте відповіді на ваші запитання.
Нагадаємо: Працівники Львівської ОВА опановують навички надання домедичної допомоги