Працівники Львівської ОВА опановують навички надання домедичної допомоги
Тренінги проводять у межах проєкту «Особиста безпека при військовій агресії».
У Львівській ОВА стартувала серія тренінгів з надання домедичної допомоги для працівників. Тренінги організовують у межах проєкту «Особиста безпека при військовій агресії». Заняття проводять досвідчені інструктори з КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» – Віктор Гончарук та Христина Гриньків.
«Сьогодні як ніколи важливо вміти надавати домедичну допомогу. Проходження таких навчань - це не лише особистий внесок у власну безпеку, але й можливість врятувати чиєсь життя. Дуже радий, що працівники Львівської ОВА матимуть можливість здобути ці навички», – наголосив керівник апарату облдержадміністрації Тарас Грень.
Під час тренінгу кожен учасник має змогу ознайомитися з алгоритмом дій при раптовій зупинці кровообігу, навчитися правильно проводити серцево-легеневу реанімацію та використовувати зовнішній автоматичний дефібрилятор.
Також працівники адміністрації здобувають знання про методи допомоги при обструкції стороннім тілом та масивній зовнішній кровотечі, навчаються розрізняти типи та види кровотеч, а також надавати першу допомогу при підозрі на гострий мозковий інсульт та гострий інфаркт міокарду.
Зокрема, учасники отримують знання про порядок надання домедичної допомоги постраждалим при термічних опіках, судомах, утопленні та анафілаксії.
«У критичних ситуаціях швидкість і точність дій визначають успіх. Надання домедичної допомоги стає невід'ємною навичкою, яка може врятувати життя», – зазначає керівник з КНП ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Васько.
Опісля, кожен учасник отримує сертифікат, що засвідчує проходження курсів. Це важливий крок у підвищенні безпеки та готовності працівників Львівської ОВА до надзвичайних ситуацій.
Читайте також: Учасники тренінгової програми ПРООН в Україні презентували напрацьовані проекти