На Львівщині відбудеться форум «Психосоціальні послуги: об’єднання та розвиток»: програма заходу
Розглянуть актуальні питання: проблеми залежностей; роль сім’ї та освітнього середовища у формуванні безпеки та підтримки; юридичні аспекти супроводу родин військовослужбовців, ветеранів, ВПО.
Форум відбудеться 9 лютого та буде складатися із двох частин. У першій частині – обговорення від міністерств, участь в панельних дискусіях. А в другій – презентації від експертів на спеціалізовану тематику.
Учасниками форуму стануть надавачі психосоціальних послуг комунального, приватного сектору та міжнародних партнерів, а також очільники національного та обласного рівня.
Запрошують долучитися до Форуму представників територіальних громад, районних адміністрацій, міжнародних та релігійних спільнот, громадських організацій, медіа, соціально-відповідальний бізнес.
Цільову категорію отримувачів психосоціальних послуг представляють ветерани, родини військовослужбовців, ВПО та інших вразливих категорій, а також діти, підлітки, сім’ї, вчителі та практичні психологи.
Виклики сьогодення, систему координації, доступність психосоціальних послуг розглянуть на двох рівнях: національний та регіональний.
«Мета заходу – обʼєднати партнерів, надавачів психосоціальних послуг та проговорити проблеми, які виникають під час супроводу сімей, родин військовослужбовців, ВПО в громадах, поділитися напрацюваннями регіонального рівня та обговорити пропозиції на національному рівні», – зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Програма Форуму – за посиланням.
За наповнення окремих блоків та панелей відповідають експерти Форуму:
- Орест Сувало, координатор україно-швейцарського проекту «Психічне здоров’я для України» – за блок залежностей.
- Оксана Коляда, голова правління ГО «Простір можливостей», координаторка Коаліції ветеранських просторів, міністерка у справах ветеранів, ТОТ та ВПО 2019-2020 рр. та Анна Кузюта, координаторка Офісу підтримки родин військових Львівської ОВА, керівниця Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими – за блок родин військовослужбовців та ветеранів, ВПО.
- Галина Бордун, голова Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській ОВА, радниця М. Козицького та Мар’яна Єсип, кандидат психологічних наук, психолог-психотерапевт, координатор мережевої співпраці та проектної діяльності в Центрі здоров’я і розвитку «Коло сімʼї» відповідальні за блок освіти, роль сімʼї та освітнього середовища у формуванні безпеки та підтримки.
Якщо залишились запитання, або ви б хотіли стати партнером форуму, пишіть на електронну адресу medpsysocial.aid@gmail.com
Довідково.
Організатор Форуму – Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА.
Форум організовують в рамках проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні» за співфінансування Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементовано Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit(GIZ) GmbH.
Партнери Форуму:
Громадська організація «Птаха України», Данська Рада у справах біженців, Мальтійська служба допомоги, Україно-швейцарський проєкт «Психічне здоровʼя для України», Центр здоров’я та розвитку «Коло сімʼї», Норвезька рада у справах біженців.
Читайте також: На Львівщині відбувся Форум соціального служіння УГКЦ «Взаємодія заради стійкості»