«А ви любите Франка?»: директор Дому Франка Богдан Тихолоз став гостем подкасту, який створюється за підтримки Львівської ОВА

Богдан Тихолоз, Ірина Снітинська
Доступний для прослуховування вже одинадцятий сезон подкасту «Найвища цінність».
Подкаст «Найвища цінність» започаткували департамент з питань, культури, національностей та релігій ЛОВА спільно з радіо «Сковорода» у межах Комплексної програми посилення державотворчої консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023-2026 роки.
Гостем одинадцятого сезону подкасту став директор обласної установи – Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (більш відомого як Дім Франка) Богдан Тихолоз.
«А ви любите Франка? Якщо так, то не гайте часу і вмикайте одинадцятий епізод подкасту «Найвища цінність»! Якщо ні чи не визначились, теж вмикайте, бо наш гість і його роздуми про любов і рефлексії про Івана Яковича не залишать вас байдужими», – зазначають на радіо «Сковорода».
Богдан Тихолоз поділився з кураторкою проєкту, ведучою подкасту Іриною Снітинською своєю найвищою цінністю – любов’ю, яка, на його думку, має пронизувати все життя: у родині, в роботі, у творчості, у ставленні до людей.
Також поговорили про Франка. Яким був Іван Якович серед своїх? Про що ви не прочитаєте в книгах про нього? Як працював з чотирма дітьми, дотримувався work-live balance та втілював мрію про Україну в життя?
«Ідея того, що Україна гідна бути не просто нацією, а державою, це ідея, яка завдячує своєю появою Франкові. Франко, для мене, – це також конструктор української нації. Це людина, яка не просто мріяла, що Україна буде, а яка вибудовувала її, як лего», – одна із думок Богдана Тихолоза.
Слухайте на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts.
Apple podcasts: https://bit.ly/3GbU9SI
Google podcasts: https://bit.ly/3ST7F5b
Spotify: https://bit.ly/3Gd2d5M
SoundCloud: https://bit.ly/47q5c6L
Світлини – @woodhell_same
Локація – офіс Дому Франка
Нагадаємо, раніше гостями подкасту «Найвища цінність» були Леонід Мартинчик, Ольга Руднєва, Андрій Шимановський та ін.
Читайте також: У Львові планують створити Музей наївного мистецтва імені Марії Примаченко