«А ви любите Франка?»: директор Дому Франка Богдан Тихолоз став гостем подкасту, який створюється за підтримки Львівської ОВА
Доступний для прослуховування вже одинадцятий сезон подкасту «Найвища цінність».
Подкаст «Найвища цінність» започаткували департамент з питань, культури, національностей та релігій ЛОВА спільно з радіо «Сковорода» у межах Комплексної програми посилення державотворчої консолідаційної ролі української мови у Львівській області на 2023-2026 роки.
Гостем одинадцятого сезону подкасту став директор обласної установи – Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (більш відомого як Дім Франка) Богдан Тихолоз.
«А ви любите Франка? Якщо так, то не гайте часу і вмикайте одинадцятий епізод подкасту «Найвища цінність»! Якщо ні чи не визначились, теж вмикайте, бо наш гість і його роздуми про любов і рефлексії про Івана Яковича не залишать вас байдужими», – зазначають на радіо «Сковорода».
Богдан Тихолоз поділився з кураторкою проєкту, ведучою подкасту Іриною Снітинською своєю найвищою цінністю – любов’ю, яка, на його думку, має пронизувати все життя: у родині, в роботі, у творчості, у ставленні до людей.
Також поговорили про Франка. Яким був Іван Якович серед своїх? Про що ви не прочитаєте в книгах про нього? Як працював з чотирма дітьми, дотримувався work-live balance та втілював мрію про Україну в життя?
«Ідея того, що Україна гідна бути не просто нацією, а державою, це ідея, яка завдячує своєю появою Франкові. Франко, для мене, – це також конструктор української нації. Це людина, яка не просто мріяла, що Україна буде, а яка вибудовувала її, як лего», – одна із думок Богдана Тихолоза.
Слухайте на Spotify, SoundCloud, Google та Apple podcasts.
Apple podcasts: https://bit.ly/3GbU9SI
Google podcasts: https://bit.ly/3ST7F5b
Spotify: https://bit.ly/3Gd2d5M
SoundCloud: https://bit.ly/47q5c6L
Світлини – @woodhell_same
Локація – офіс Дому Франка
Нагадаємо, раніше гостями подкасту «Найвища цінність» були Леонід Мартинчик, Ольга Руднєва, Андрій Шимановський та ін.
Читайте також: У Львові планують створити Музей наївного мистецтва імені Марії Примаченко