«Академія перших можливостей»: стажери програми дізнались про роботу Львівської ОВА у мирний та воєнний час
Для стажерів програми «Академія перших можливостей» відбулась зустріч з керівниками структурних підрозділів Львівської ОВА, аби ознайомити молодь з роботою адміністрації.
Стажерам Яворівської РВА презентували напрями діяльності Львівської ОВА, а також пояснили специфіку роботи управлінських структур в умовах повномасштабної війни.
Близько місяця тому Львівська ОВА завершила набір стажерів з проєктного менеджменту для участі в програмі стажування «Академія перших можливостей». Тоді організатори ініціативи розглянули близько 30 заявок і обрали 14 молодих людей, які впродовж місяця стажуються у ЛОВА та створюють власні проєкти.
Мета програми – сформувати у Львівській області нову генерацію державних службовців. Надати молоді більше можливостей для того, щоб долучатися до роботи в галузі державного управління. Серед стажерів – студенти, а також молоді люди, які вже закінчили університети.
Привітала учасників із успішних стажуванням заступниця керівника апарату Оксана Томашук. А начальник управління з питань цифрового розвитку розповів про етапи цифровізації Львівщини, співпрацю з Мінцифрою, регіональні проєкти та про загальні підсумки 2022 року.
«Найважливішою нашою роботою на початку повномасштабної війни стала допомога нашим військовим та координація гуманітарної допомоги, яка надходила в нашу область. Ви мабуть чули про такий чат-бот «Шось летить». Він допомагає нашим ПвК «Захід» отримати інформацію про ті чи інші літальні об’єкти, які помітили жителі області та зафіксували на фото чи відео. Його розробила наша команда. Також ми створили базу даних та облік усіх гуманітарних товарів, які є в області та які можна розподілити на інші регіони. Окрім цього, ми розвиваємо мережу ЦНАПів у громадах, перші в Україні затвердили систему електронного документообігу, створили місцевий портал відкритих даних Львівщини», - розповів Максим Столярчук.
Про розвиток молодіжної політики та її тренди на наступні роки розповів в.о. начальника відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Тарас Назарків. Отож, серед трендів: підвищення рівня культури волонтерства, активізація залучення молоді до процесів ухвалення рішень, розвиток молодіжних центрів та молодіжних працівників. Пріоритетом роботи відділу молодіжної політики є створення молодіжного центру у кожній громаді.
Директор Агенції регіонального розвитку Орест Фільц розповів про специфіку роботи до і після початку повномасштабної війни, залучення інвестицій на Львівщину та механізми релокації бізнесу із зони бойових дій.
Програма «Академія перших можливостей» триватиме і в інших районах Львівської області. Про набір стажерів повідомлять додатково.