В Україні стартує субгрантова підтримка галузі картоплярства
Програма прогнозує надання від 5 до 7 субгрантів із загальним бюджетом до 26 млн гривень.
Програма USAID АГРО оголошує старт конкурсу для отримання субгрантової підтримки в межах програми «Розвиток ланцюга доданої вартості виробництва та переробки картоплі».
До участі в конкурсі запрошують суб’єктів підприємницької діяльності, сільськогосподарські кооперативи, громадські організації або бізнес-асоціації, які розроблять та запровадять механізм залучення сільськогосподарських мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) до партнерства/кооперації для створення локальних кластерів/хабів промислового картоплярства.
Програма прогнозуєт надання від 5 до 7 субгрантів із загальним бюджетом до 26 млн гривень. Передбачувана сума кожного субгранту в діапазоні від 3,5 до 7,5 мільйонів грн., а остаточна сума буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів. Співфінансування учасників не менше 50% загального бюджету проекту.
«Субгрантова підтримка сприятиме вирішенню проблеми низької товарної якості картоплі та сприятиме виробництву продуктів з високою доданою вартістю. Одночасно стане поштовхом для налагодження партнерства і кооперації дрібних виробників для спеціалізованого товарного виробництва картоплі відповідно до вимог ринку», - розповідає Тетяна Гетьман, директорка департаменту.
Цілями субгрантової програми є створення локальних кластерів/хабів промислового картоплярства, які здатні системно формувати однорідні партії картоплі за обсягом, сортом, фракцією для задоволення потреб переробних збільшення обсягів доробки/переробки картоплі підприємствами України.
Заявки, супровідні документи, технічна пропозиція та бюджет приймаються до 18:00 год 5 травня 2023 року. Завантажити повний опис технічного завдання можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1ZpkMZxDHZb_5b5qZnyx4fAsVeMKBVoA-
Для потенційних учасників 20 квітня з 10:00 по 12:00 USAID АГРО проводитиме онлайн-семінар. Для участі у семінарі необхідно до 14 квітня 2023 року надіслати на agro.subawards@chemonics.com інформацію про учасника: ПІБ учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону.
Під час семінару заявники зможуть задати запитання та отримати вказівки щодо заповнення аплікаційної форми.
За більш детальною інформацією звертатись до менеджерів проектів розвитку ланцюгів доданої вартості Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) за контактними телефонами: +380 (67) 334-17-834; +380 (66) 294-07-60. Адреса офісу: вулиця Івана Франка, 34/33, 2 поверх, м. Київ, 01054.