До 500 тисяч доларів гранту можуть отримати аграрії від Агентства США з міжнародного розвитку
Подати заявку на участь можна до кінця літа.
Триває прийом грантових заявок в межах програми Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Будуємо майбутнє української логістики та експорту». Планують надати декілька грантів. Можлива сума гранту становить від 25 до 500 тисяч доларів США в гривневому еквіваленті.
Заявки на грант можуть подавати: логістичні компанії, асоціації або виробники логістичного обладнання в сфері сільського господарства, агентства маркетингового аналізу, організатори бізнес-заходів, неурядові організації, консалтингові фірми, постачальники навчальних послуг, державні структури, науково-дослідні та освітні установи.
До теми: Гранти від ФАО отримають 29 агровиробників з області: проміжні результати другого етапу програми
Бажаними результатами грантової програми є:
- збільшення обсягів та вартості експорту сільськогосподарської продукції;
- підвищення кваліфікації 1000 працівників логістичних компаній, які працюють в агросекторі щодо передового міжнародного досвіду торгівлі зерном, його продажу та маркетингу, збільшенню експортних продажів на нові ринки (наприклад, ЄС, Північної Африки);
- отримання 250 працівниками лабораторій нових навичок роботи з новим обладнанням;
- удосконалення процесу в пунктах пропуску, що приведе до підвищення експортного потенціалу (скорочення тривалості, збільшення пропускної спроможності або інші якісні показники); покращення матеріально-технічної бази митниць шляхом забезпечення їх обладнанням, пов’язаним з опрацюванням експорту;
- покращення транскордонного співробітництва між митною службою України та митними органами на кордоні ЄС та Молдови; нові та кращі можливості працевлаштування на пунктах пропуску.
«Проєкт USAID «Будуємо майбутнє української логістики та експорту» є надзвичайно важливим, оскільки в умовах війни українські аграрії стикаються з серйозними логістичними викликами та обмеженим доступом до міжнародних ринків. Розбудова експортного та логістичного потенціалу, особливо у сфері торгівлі зерном, сприятиме стабілізації економіки та забезпечить надійні канали для експорту продукції. Покращення інфраструктури та процесів на західних кордонах України допоможе швидше та ефективніше переміщувати товари, що є критично важливим для підтримки аграрного сектору під час війни», - наголосила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.
Внесок грантоотримувача не є обов’язковим для отримання гранту, однак перевагу в оцінюванні матимуть грантові заявки з власним внеском (це можуть бути власні кошти, кошти інших донорів (поза урядом США) або компаній, які отримують вигоду від послуг, які пропонує грантоотримувач, праця залучених грантоотримувачем працівників чи волонтерів, або це може бути використання конференц-зали грантоотримувача для проведення семінару для грантового проєкту або використання його транспортних засобів).
Повний перелік результатів та детально про грантову програму за посиланням: http://surl.li/uklov.
Заявки на грантове фінансування приймають до 31 серпня на електронну адресу: Grants_ERA@dai.com. Додатки для подачі на грант за посиланням: https://era-ukraine.org.ua/grants/ (заявка та бюджет повинні бути подані англійською або українською мовою.