До бригади «Сталевий кордон» надійшло понад 6 тисяч заявок від добровольців
«Гвардія наступу» це жодним чином не мобілізація, а суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до бригад.
Формування нових штурмових бригад «Гвардія наступу» розпочалось на початку лютого. За два місяці набору добровольців бажання стати частиною новостворених бригад виявили понад 28 тисяч людей.
Міністерство внутрішніх справ на початку лютого розпочало формування. Це загалом 8 підрозділів. Один з них – «Сталевий кордон», формується в Державній прикордонній службі. Це 15-й мобільний прикордонний загін бригадного типу.
Станом на 28 березня кількість заявок на вступ до бригади «Сталевий кордон» складає близько 6500. Це добровольці зі всієї України. З-поміж цієї кількості 2500 людей подали анкети через ЦНАПи. На Львівщині працюють 8 ЦНАПів, де можна отримати консультацію та заповнити анкету кандидата. Адреси за посиланням - https://loda.gov.ua/news/56213
Інший варіант – є телефон гарячої лінії 080 010 00 20, за яким можна проконсультуватися і отримати інформацію, куди прийти. Або ж подати анкету через Центри надання адміністративних послуг, в яких є представники відомств, зокрема і ДПСУ.
До теми: Вступ до лав бригади «Сталевий кордон»: відповіді на найпоширеніші запитання від кандидатів.
Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України, щоб стати на міжнародно визнані наші кордони.
Командиром бригади «Сталевий кордон» став оборонець «Азовсталі» Валерій Падитель.
Під його командуванням прикордонники виконували завдання з оборони Маріуполя. Він останнім зі свого підрозділу вийшов з «Азовсталі» та потрапив у російський полон. Після Оленівки 21 вересня був звільнений з полону та згодом очолив 15-й мобільний прикордонний загін бригадного типу.
Важливо: «Гвардія наступу»: захисник Маріуполя про мотивацію, набір до нових бригад та жінок на війні.
Умови прийому:
- громадянин (громадянка) України віком в особливий період від 18 до 60 років
- придатність до військової служби за станом здоров’я
- відсутність судимостей
Є кілька етапів відбору: збір необхідних документів, співбесіда в органі Держприкордонслужби, професійно-психологічний відбір, медичний огляд.