Після трьох місяців активної роботи навчання в Українській дистанційній школі офіційно завершилося
Завершився унікальний волонтерський проєкт Українська дистанційна школа (УДШ). Упродовж 3,5 місяців вчителі з різних регіонів України надавали кваліфіковані освітні послуги учням 5-11 класів, які мали змогу в режимі онлайн, згідно з шкільною програмою, отримувати знання з історії, математики, української і англійської мови та інших шкільних предметів. Завдяки проєкту понад 3300 тисячі учнів змогли завершити навчальний рік.
Стартував проєкт 14 березня, а вже сьогодні, 23 червня – дійшов до завершення. З цієї нагоди у НУ «Львівська політехніка» відбулись урочистості.
Привітали із завершення навчання освітян заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, ректор Львівської політехніки Юрій Бобало, директор департаменту освіти і науки ЛОВА Олег Паска, а також керівниця УДШ Маргарита Носкова.
«Українські учителі сьогодні – це друзі та соратники наших дітей, адже вони дбають про їхнє майбутнє навіть попри складні умови, з якими зіштовхнулися освітяни у час війни. Разом з тим, з перших днів війни освітянська спільнота стала активно волонтерити та допомагати внутрішньо переміщеним особам, забезпечуючи їх усім необхідним. Важливо, що серед наших військовослужбовців є багато освітян, у тому числі зі Львівщини, які, тримаючи зброю в руках на передових позиціях, продовжують навчати своїх учнів та студентів. Вони є гідним прикладом високоінтелектуальних та високоморальних людей. Сила української нації – у єдності, тому перемога нашого волелюбного народу над окупантами буде зовсім скоро!», – наголосив Іван Собко.
За увесь період вчителювали в УДШ близько 120 педагогів. За вагомий внесок у розвиток української освіти у час війни та волонтерську працю в дистанційній школі усіх відзначили почесними грамотами та подяками.
Ініціатива Української дистанційної школи належить Департаменту освіти у науки Львівської ОВА, який спільно з Центром інноваційних освітніх технологій НУ «Львівська політехніка» започаткував школу, аналогів якої в Україні нема.
Учнями школи стали діти, які не мали можливості продовжити навчання за основним місцем реєстрації, наприклад, виїхали за кордон у зв’язку з воєнним станом або перебувають в областях України, які постраждали від бойових дій (де зруйновані або не працюють заклади освіти).
На навчання в УДШ зареєструвалися 3332 дитини, з них 500-700 щодня долучалися до навчання. Усі вони територіально перебували у різних областях: Львівщина, Київщина, Харківщина, Донеччина та Луганщина, а також за кордоном.