У соціальній установі Львівщини запрацювала нова пекарня: благодійники інвестували 1,5 мільйона гривень
Вихованці інтернату смакують свіжим хлібом, який випікається безпосередньо на території закладу.
Відтепер у філії Грушківського психоневрологічного інтернату, що в селі Заклад на Стрийщині, щодня виготовляють майже 200 хлібин, що дозволяє забезпечити потреби всіх вихованців. Усе завдяки новій пекарні.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансовій підтримці благодійних організацій та меценатів. Зокрема, благодійний фонд СОRЕ придбав сучасне пекарське обладнання для інтернату на суму майже 1,5 мільйона гривень. Йдеться про новітню піч, тістоміс, просіювач борошна та інше необхідне обладнання, яке значно полегшує процес випікання та покращує якість продукції.
Окрім того, фінансову підтримку проєкту надали благодійники з громадської організації «Стиль добра» та нової генерації «Fashion Life». Ці організації організували благодійний захід, що поєднував модний показ та аукціон, на якому було зібрано 109 тисяч гривень. Зібрані кошти спрямували на ремонт приміщення пекарні.
Читайте також: Ірландці передали мікроавтобус та гуманітарну допомогу для Роздільського дитячого будинку-інтернату
«Відкриття нової пекарні – це важливий етап у поліпшенні умов життя підопічних установи. Тепер вони щодня отримують свіжий хліб та згодом зможуть смакувати булочки та іншу випічку. Адже у закладі планують скерувати працівників на курси для отримання навичок з випікання різноманітної здоби: круасанів, булочок та інших видів випічки. Це дозволить ще більше розширити асортимент продукції. Тож, ми щиро вдячні благодійникам за їхній внесок у цей проєкт. Їх підтримка допомогла створити комфортні умови для тих, хто цього потребує», - розповіла т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Тетяна Крут.
Наразі у Грушківському психоневрологічному інтернаті, який має дві філії в селах Якторів та Заклад, отримують послуги 240 осіб. Серед них є не лише місцеві жителі з інвалідністю, а й ВПО. Зокрема, 59 жінок до повномасштабного вторгнення перебували в установі відповідного профілю у Слов’янську, а 71 чоловік – у закладах Запорізької та Харківської областей.