Партнери та волонтери «Медико-психологічної допомоги» на Головному залізничному вокзалі щодня допомагають літнім людям
Серед них – найстарший 75-річний волонтер.
1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку.
Як зазначили у спільноті «Медико-психологічна допомога», під час війни виклики стають частиною повсякденного життя, і кожен відчуває їхній вплив. Проте особливу подяку заслуговують люди старшого віку, які попри всі труднощі не тільки знаходять сили підтримувати власний дух, але й активно допомагають своїй країні. Їхній внесок у нашу перемогу є неоціненним.
Волонтери проєкту «Медико-психологічна допомога» розповіли про одного з таких героїв. Дід Роман – найстарший волонтер львівського вокзалу, який у свої 75 років щодня допомагає переселенцям та тим, хто найбільше потребує допомоги. Його історія стала уособленням незламної віри та людяності в найважчі часи.
«Ми щодня бачимо, як дід Роман зустрічає евакуаційні потяги, роздає їжу переселенцям, але найголовніше – він дарує людям тепло своїх слів. Для багатьох саме ці добрі слова стають джерелом надії та сил.
Такі герої, як дід Роман, надихають нове покоління волонтерів і показують, що навіть у найскладніші моменти війни кожен може зробити свій внесок у спільну перемогу», – стверджують волонтери.
Як зазначили адміністратори спільноти «Медико-психологічна допомога», у цей важливий день, 1 жовтня, коли весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку, важливо висловити щиру подяку всім партнерам і волонтерам, які допомагають літнім людям пережити ці нелегкі часи.
«Завдяки вашій невтомній праці та турботі тисячі людей похилого віку отримують необхідну допомогу, турботу й захист. Ви робите цей світ світлішим і допомагаєте тим, хто найбільше потребує нашої підтримки», – наголосили у спільноті та висловили вдячність партнерам:
- БФ «Карітас»
- Спільноті святого Егідія
- Helpage International (представництво в Україні)
- Première Urgence International
- БФ «Рокада»
- БФ «Право на захист»
- Волонтерам, кейс-менеджерам та координаторам проєкту «Медико-психологічна допомога» на Головному залізничному вокзалі м. Львів
Читайте також: На Львівщині обговорили питання тимчасового проживання ВПО та розвиток психосоціальних послуг у громадах