На Львівщині обговорили питання тимчасового проживання ВПО та розвиток психосоціальних послуг у громадах
До 30 жовтня щотижня тривають виїзди у всі райони Львівщини.
Відбулася нарада, під час якої обговорили проблемні моменти системи координації та співпраці проживання ВПО в прихистках та місцях тимчасового проживання на Львівщині.
Засідання відбулося під головуванням керівниці Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській ОВА Галини Бордун за участі керівника Кластеру з питань захисту (Львівський хаб) УВКБ ООН Павла Кутани, координаторки Кластеру з питань управління та координації місцями тимчасового проживання ВПО в Західному регіоні (СССМ) Галини Борщівської, представників департаментів освіти і науки та соціального захисту населення Львівської ОВА, керівників місць тимчасового проживання, громадських організацій, які здійснюють підтримку МТП на Львівщині. Загалом – 100 учасників.
Також нагадуємо, що робоча група Координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській ОВА до 30 жовтня щотижня здійснюватиме виїзди у всі райони Львівщини з представниками департаментів освіти і науки, соціального захисту населення, охорони здоров’я Львівської ОВА, представниками територіальних громад, громадських організацій, релігійних спільнот, надавачами та користувачами психосоціальних послуг.
Такі зустрічі вже відбулися в Стрийському та Самбірському районах, наступна – 2 жовтня в Дрогобицькому районі. А також:
- 9 жовтня – у Яворівському;
- 16 жовтня – у Золочівському;
- 23 жовтня – у Червоноградському;
- 30 жовтня – у Львівському районі.
Для участі заповніть анкету. Більше про виїзди – за посиланням.
«Наша стратегічна мета – розвиток мережі надавачів психосоціальних послуг в громадах Львівщини, поінформованість користувачів про існуючі державні, обласні чи програми громад для ветеранів, ВПО, родин військовослужбовців, дітей/підлітків, людей старшого віку, людей з інвалідністю», – зазначила Галина Бордун.
Слід зазначити, що на Львівщину щодня прибувають евакуаційні потяги. За тиждень з прифронтових областей евакуювали ще 120 людей. Усіх зустріли волонтери «Медико-психологічної допомоги», які з ініціативи Львівської ОВА чергують на Головному залізничному вокзалі Львова від початку повномасштабної війни.
Нагадаємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького офіси координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини, керівник – Галина Бордун.
Анкета для отримання допомоги в Координаційному центрі при Львівській ОВА.
Більше інформації на карті Координаційних центрів.
Усі посилання Координаційного центру при Львівській ОВА.
1684 – цілодобова Гаряча лінія для Львівщини.
032 2596031 – Гаряча лінія для абонентів, які перебувають в інших областях України.
0 (68) 003 40 14 – Гаряча лінія «Медико-психологічної допомоги».
Електронна адреса «Медико-психологічної допомоги»: medpsysocial.aid@gmail.com.
Читайте також: Львівщина отримала понад 2,5 мільйона гривень компенсації за комунальні послуги закладам, які прихистили ВПО