Максим Козицький зустрівся з представником американської організації Silent bridge Шоном Добле
За підтримки організації на Львівщині відкрили притулок для постраждалих від насильства.
Сьогодні, 17 вересня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з Шоном Добле – керівником міжнародної американської громадської організації Silent bridge в Європі, Африці та на Близькому Сході. Організація вже п'ять років веде активну діяльність у боротьбі з торгівлею людьми та захистом жертв гендерно зумовленого насильства.
Під час зустрічі Максим Козицький висловив щиру вдячність за захист вразливих категорій населення, за допомогу та підтримку постраждалих, і вручив меценату подяку.
«Для нас дуже цінно, що Львівська ОВА поглиблено співпрацюватиме з американською організацією Silent Bridge, яку знають та шанують у всьому світі за допомогу жертвам гендерно зумовленого насильства і боротьбу з торгівлею людьми.
Уже маємо перші важливі кроки. Завдяки нашому партнерству відчинив двері Притулок Покрови Пресвятої Богородиці у Львівському районі. Тут одночасно можуть знайти прихисток 22 людини. Подбали і про належні умови для дітей. Наша мета: щоб такі місця безпеки були у кожній громаді Львівської області.
Наразі на Львівщині функціонують 3 комунальні притулки для постраждалих від різних видів насильства, є притулки, якими опікуються громадські організації, 7 денних центрів з кризовими кімнатами. Також в області працюють 7 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги та 2 спеціалізовані служби первинного консультування. Плануємо до кінця року відкрити ще один притулок для жінок і дітей у Турці.
Я наводжу ці цифри не для статистики. Це заклик до всіх, хто страждає через насильство: вихід є. Не терпіть. Бо іноді терпіння коштує життя.
Дякую Silent Bridge за цінне підсилення нашої роботи у цьому напрямі», – наголосив Максим Козицький.
Завдяки активній діяльності організації зростає кількість людей, які отримують необхідний захист і допомогу на Львівщині. У межах візиту керівник відвідав Притулок Покрови Пресвятої Богородиці у Львівському районі, приміщення для якого відремонтували за підтримки Фонду.
«Ми продовжимо співпрацю, адже наш обов’язок – забезпечити належний захист тим, хто цього потребує. Центри допомоги повинні стати надійним місцем прихистку для тих, хто шукає підтримки в цей складний час», – підкреслив Шон Добле.
Додамо, усі, хто потерпає від домашнього насильства, можуть звернутися в Урядовий контактний центр за номером 1547.
Також цілодобово й безкоштовно надають інформаційну, соціально-психологічну та юридичну підтримку на Національній гарячій лінії з профілактики домашнього насильства: 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного).
Читайте також: Для комфортного проживання майже 200 вимушених переселенців у Добромильській громаді переоблаштували навчальний корпус ліцею