Культурний проєкт, старовинна церква та історико-культурний заповідник: село Гринів – ідеальне місце для одноденного туризму
Село Гринів розташоване всього за 14 км від Львова.
Село Гринів у Давидівській громаді зі своєю старовинною дерев’яною церквою Святого Юрія XVIII ст. та відреставрованою дзвіницею, де кожен може вдарити у дзвін, є ідеальним місцем для одноденного туризму.
Як розповів керівник управління туризму та курортів ЛОДА Тарас Лозинський, село Гринів має вигідне розташування поруч із важливими природними та історико-культурними об’єктами.
«Серед них – найвища вершина Подільської височини – гора Камула, яка є пам’яткою природи місцевого значення. Неподалік розташований історико-культурний заповідник «Древній Звенигород».
Завдяки такому поєднанню культурно-історичних та природних пам’яток, цей край має гарні шанси стати популярним туристичним напрямком, що сприятиме розвитку місцевої економіки та збереженню культурної спадщини», – розповідає керівник управління туризму та курортів ЛОДА Тарас Лозинський.
Село Гринів, розташоване всього за 14 км від Львова, цьогоріч стало справжнім відкриттям для багатьох завдяки культурному проєкту «Гринів: музика крайнеба».
Місія локації «Гринів: Музика крайнеба» – створити простір для культурного обміну та натхнення, відродити історичні пам’ятки, залучити місцевих жителів і туристів, підтримувати культурні ініціативи та українську автентичність.
Цей унікальний простір просто неба був створений з ініціативи Тараса Хмеловського та команди однодумців. Вони поставили за мету відродити, зберегти і примножити той унікальний та колоритний етнічний та природний потенціал, яким багатий цей край і залучити як місцевих жителів, так і туристів.
На сцені Гринова вже виступали популярні українські гурти, такі як KAZKA та Go-A, які захоплювали публіку своєю енергією.
Окрім музичних виступів, відвідувачі можуть насолодитися смачною їжею, придбати оригінальні сувеніри від крафтових виробників, взяти участь у майстер-класах з народних ремесел та помилуватися мальовничими краєвидами. Кажуть, що особливо вражаючим тут є захід сонця.
Простір організували у формі природного амфітеатру, що дозволяє відвідувачам насолоджуватися виступами з будь-якої точки огляду. Проєкт продовжує розвиватися, тож у майбутньому на відвідувачів очікує ще багато цікавого.
Як зазначає Тарас Хмеловський: «Саме зараз ми повинні навчитися цінувати своє, розуміти, що володіємо мистецькою та культурною спадщиною, яка може позмагатися з будь-якими країнами світу. Якщо ви шукаєте позитивні емоції та незабутні враження – тоді вирушайте до Гринова».
Детальніше про проєкт «Гринів: музика крайнеба» можна дізнатися на сайті та у соцмережах.
Нагадаємо: «Стежками баронів Гредлів»: у Сколе запустили нову театралізовану екскурсію