У проктологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні відбулось відкриття рентгенкабінету
Проктологічне відділення отримало рентгенівську діагностичну систему.
Сьогодні, 16 липня, у проктологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні відбулось відкриття рентгенкабінету.
Проєкт реалізували за підтримки МОЗ України в межах програми «Про Розподіл медичного обладнання, закупленого на виконання програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та BIJI-інфекції в Україні»».
«Це важливий крок у розвитку медичної допомоги, адже нове обладнання дозволить значно підвищити якість діагностики та лікування пацієнтів. Відкриття рентгенкабінету є частиною нашої стратегії з модернізації та покращення медичних послуг. Я бажаю всім оптимізму та натхнення, щоб продовжувати і надалі працювати для людей», – зазначила заступниця начальника Львівської ОВА Христина Замула.
Від державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» проктологічне відділення отримало «Систему рентгенівську діагностичну НF-525 Plus».
«Ми повинні не тільки надавати пацієнтам якісну медичну допомогу, але й створити для них якісні умови перебування та можливість обстеження на сучасному обладнанні. Тобто будувати людиноцентричну медицину!», – зауважила директорка департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Наталія Літвінська.
Як зазначив директор ЛОКЛ Михайло Гичка, обладнання вартістю 3, 3 млн гривень придбали за кошти державного бюджету. Ремонт рентгенкабінету проктологічного відділення лікарні зробили за власні кошти установи та за підтримки благодійників – витратили 468 тис. гривень.
Такий рентген дає можливість отримати чітке зображення м’яких тканин і кісток, а лікарі-рентгенологи завдяки сучасній апаратурі, зможуть побачити проблеми, які неозброєним оком визначити майже неможливо.
«Щоб здійснити добре лікування, найперше треба поставити правильний діагноз. Це сучасний цифровий апарат, який є низькодозовим, дозволяє миттєво обстежувати пацієнтів. Він значно прискорює процес діагностики захворювань та травм, забезпечуючи високу ефективність роботи медичного персоналу. Апарат передає зображення як на екран, так і на плівку, що робить його універсальним і зручним у використанні», – розповіла завідувачка проктологічного відділення Мар’яна Кравець.
Читайте також: З початку 2024 року у Львівській області діагностували 459 випадків кашлюку