На Львівщині навчатимуть соціальних працівників та священнослужителів: ключове з засідання робочої групи з питань підтримки психічного здоров’я
Триденні навчання відбудуться в межах Комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області.
Напередодні, 25 червня, відбулось друге засідання робочої групи з питань підтримки психічного здоров’я при Координаційному центрі підтримки цивільного населення.
Так, з 26 по 28 червня Львівський обласний центр соціальних служб спільно з Національним університетом «Львівська Політехніка» та реабілітаційним центром «Назарет» проведуть навчання для 25 соціальних працівників, фахівців з соціальної роботи щодо проблеми алко- та наркозалежностей. Навчання проведуть на базі «Назарету».
Також навчання передбачені для священнослужителів на тему «Роль духовенства у підтримці людей, що проживають втрату та невизначену втрату». Який реалізує українсько-швейцарський проєкт «Психічне здоров’я для України» у партнерстві з ГО «Metta» за підтримки Львівської ОВА та Координаційного Центру. Анонс опублікують згодом.
Кошти на проведення навчань передбачили в межах виконання плану заходів Комплексної програми охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення у Львівській області на 2023 – 2026 роки.
«Ми обговорили ключові цілі та завдання, які попередньо запропонували члени робочої групи онлайн, а вчора розглянули пріоритетні цілі та план дій для їхньої реалізації», – зазначає голова робочої групи з питань підтримки психічного здоров’я при Координаційному центрі підтримки цивільного населення Галина Бордун.
Нагадаємо про результати першого засідання робочої групи.
Окремим напрямом виокремили діяльність закладів культури, блок профілактики залежностей, створення центрів підтриманого проживання, окремі програми підтримки психічного здоров’я для лікарів, вчителів, соціальних працівників.
«Мета робочої групи з психічного здоров'я при Координаційному центрі підтримки цивільного населення Львівської ОВА – промоція, професійна підтримка громад зі створення центрів підтриманого проживання, робота з різними спільнотами щодо підтримки вразливих категорій, професійний супровід середовищ, людей, які мають залежності та профілактика залежностей. А також пріоритетним напрямом визначили навчання для працівників культури, бібліотек.
Формування плану, цілей робочої групи на наступний період робить членів відповідальними за результат. Важливо, що робоча група сформована з керівників/представників ОВА, експертів та представників різних професійних спільнот.
Дякуємо всім учасникам засідання робочої групи за активну участь та конструктивний діалог!», – наголосила Галина Бордун.
Якщо ви б хотіли внести свої пропозиції, аби робоча група врахувала певні напрями, заповніть форму.
Анкета для отримання допомоги в Координаційному центру при Львівській ОВА.
Усі посилання Координаційного центру при Львівській ОВА: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv
Цілодобова гаряча лінія Львівщини – 1684
Контактні дані: medpsysocial.aid@gmail.com
Читайте також: Понад 100 евакуйованих осіб з Покровська, Херсона та Запоріжжя прибули минулого тижня на Львівщину