В офісах Координаційного центру надали близько 2000 послуг: підсумки роботи Центру за травень
В Координаційному центрі розповіли, яку допомогу надавали в офісах, що працюють у кожному районі Львівщини.
За травень в Координаційних центрах надали близько 2000 послуг. Зокрема, запити стосувалися таких послуг: 140 юридичних, 1335 психологічних, 429 фінансово-гуманітарних запитів, 260 – щодо інформаційного супроводу, ще 257 стосувалися допомоги військовим та їх сім’ям.
Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської ОВА Максима Козицького офіси Координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини, керівник центрів – Галина Бордун. Щотижня публікуємо графік подій на тиждень в межах співпраці з Координаційним центром при Львівській ОВА.
У травні в координаційних центрах працювали партнери:
БФ «ChildFund Deutschland» – надавали продуктові сертифікати, Самбірська РО «Товариства Червоного Хреста України», ГО «Я-Маріуполь», БО»Данська рада у справах біженців» працювали над відшкодуванням вартості житла, БО «Людина в біді» – програми відшкодування вартості житла, БО»Шпиталь Шептицького» – медичний огляд, БФ «Карітас-Львів» – допомога продуктовими наборами, БФ Карітас Стрийської Єпархії – консультація кризового менеджера, МФ Охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA – підтримка МТП у районах області, БФ «Міжнародна організація з міграції», БФ «Рокада» – основний організатор навчання за програмою «Навики Грантрайтингу» та БФ «Єзуїтська служба у справах біженців» – соціальний супровід та підтримка проведення програми «Навики Грантрайтингу» в області.
Юридичні консультації у громадах надавали: БФ «Право на Захист», БФ «Норвезька Рада у справах біженців», БФ «Данська Рада у справах біженців».
Психосоціальні послуги у громадах в комунікації з координаційними центрами підтримували заходами: БФ «Хелп Ейдж» – для людей старшого віку у Яворівському районі.
Психологічний супровід, психологічні консультації для родин Захисників та Захисниць, психоедукацію для людей в МТП, надавали: психологи у координаційних центрах за підтримки БФ «Міжнародний медичний корпус», психологи та психотерапевти від МФ Охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, психологи від БО «Рокада», БО «Мальтійська служба допомоги України», БФ «Людина в біді».
За даними «Медико-психологічної допомоги» волонтери якої з перших днів війни перебувають на Львівському вокзалі, на Львівщину прибули 883 евакуйований людей, серед них – 97 людей з інвалідністю та 60 – старшого віку. Аналітику забезпечує Громадська організація «Птаха України».
Анкета для отримання юридичної, психологічної, медичної, гуманітарної допомоги від фахівців державних служб, координаторів програм у районах та міжнародних партнерів в рамках діяльності Координаційного Центру підтримки цивільного населення у Львівській області. У формі також зазначені контактні телефони та адреси, тому ви можете звернутись у Координаційний центр напряму.