В координаційних центрах області цього тижня надали 840 послуг та консультацій
Звіт Координаційного центру при Львівській ОВА за тиждень у співпраці з міжнародними партнерами та місцевими центрами психосоціальної підтримки.
В координаційних центрах області разом з міжнародними партнерами та місцевими центрами психосоціальної підтримки надали 840 послуг-консультацій.
За цей тиждень отримали 617 звернень. Пріоритетні звернення: по фінансову допомогу, гуманітарну допомогу (речі, продукти), медичну допомогу (допомогу людям з інвалідністю, літнім людям), обладнання медичного призначення (ходунки, коляски, засоби гігієни для літніх людей, слухові апарати), забезпечення ліками, психологічні та юридичні консультації.
У гуманітарному блоці цього тижня працювали: ГО «Маленькі Перемоги», БФ «Діагномед», Самбірська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ», Карітас Стрийської єпархії, БФ «Acted».
Важливою частиною роботи менеджерів координаційних центрів є вирішення індивідуальних кейсів людей з допомогою психологів та соціальних працівників від міжнародних партнерів. Зокрема, звернення людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, супровід людей з інвалідністю або одиноких людей у громаді, а також питання працевлаштування та отримання нової професії, можливість отримати грант для самозайнятості. З цими напрямками роботи працюють менеджери офісів координаційних центрів та психологи, які щодня працюють в координаційних центрах.
До психологічної підтримки цього тижня долучались: БФ «Людина в біді», БФ «Мальтійська служба допомоги», МФ Охорони здоров’я та навколишнього середовища «Регіон Карпат» NEEKA, БФ «Міжнародний Медичний Корпус», ГО «Океан Добра».
У супроводі юристів, які двічі на тиждень присутні у кожному координаційному центрі, є можливість знайти відповіді на такі запити, як: майнові питання, пенсії та виплати, адвокатський супровід родин.
З питань допомоги родинам військових менеджери у координаційних центрах працюють з фахівцями ТЦК та СП, Офісом підтримки родин військових, а також психологами, які спеціалізуються на кризовій підтримці.
У юридичному напрямі працювали: БФ «Данська рада у справах біженців», БФ «Норвезька рада у справах біженців в Україні», БФ «Право на захист», Центр «Жіночі перспективи».
У Львівському районі впродовж квітня та травня близько 80 осіб навчатимуть грантрайтингу та проєктного менеджменту з подальшим захистом проєктів перед донорами. Підтримку цих заходів здійснюють БФ «Рокада» та БФ «JRS – Ukraine / Єзуїтська Служба Біженців в Україні». Деталі за посиланням.
Анкета для отримання допомоги в офісах Координаційного центру, стати партнером та більше за посиланням: https://linktr.ee/coordination.centers.lviv.
Нагадуємо, з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, офіси координаційного центру працюють у кожному районі Львівщини, керівник центрів – Галина Бордун.
Нагадаємо: На Львівщині обговорили питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб