Реабілітовані історією. Львівська область
Реабілітовані історією — науково-документальна серія книг, покликана відновленню історичної справедливості, ґрунтовному висвітленню трагічних подій в історії України, поверненню їй незаслужено забутих імен державних діячів, науковців, митців, робітників і селян, вшануванню тих, хто боровся за свободу і незалежність України.
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 1
У книзі опубліковані результати дослідження про масові політичні репресії у 1939–1991 рр. Опубліковані документи про формування системи державного терору на території області, описані методи роботи радянських спецслужб, спогади очевидців та наукові статті про репресії серед львівської інтелігенції, духовенства, студентства, лікарського персоналу, «радянізацію» Львівської області, досліджено розвиток дисидентського руху. Окремим розділом надруковано фотодокументи.
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 2
Опубліковані архівні документи, публіцистичні та наукові статті, нариси, що розкривають політичну та соціально-психологічну атмосферу тих років, механізми терору і насильства комуністичної тоталітарної системи. Дослідження про проведення операції «Захід», збройну боротьбу ОУН й УПА на Бродівщині, діяльність П. Федуна (Полтави), антибільшовицьких студентських організацій, форми боротьби проти підпілля УПА на Дрогобиччині, знищення музеїв на Львівщині. До книги другої увійшли персоналії репресованих мешканців м. Борислава та Бродівського району.
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 3
Опубліковані архівні документи, спогади, що розкривають політичну та соціально-психологічну атмосферу, механізми терору і насильства комуністичної тоталітарної системи. У науковий обіг уведено низку неопублікованих досі документів, що розкривають діяльність репресивних органів супроти місцевого населення. До книги увійшли персоналії репресованих мешканців Буського району (5089 осіб) та Городоцького району (5310 осіб).
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 4
У книзі досліджуються політичні репресії радянської влади у Львівській області упродовж 1939–1980-х років. Архівні документи, біографічні відомості про репресованих розкривають політичну та соціально-психологічну атмосферу радянської доби, механізми державного терору і насильства комуністичної тоталітарної системи. Спогади жертв репресій відтворюють картини їхнього каторжного життя у таборах ГУЛАГу, в місцях заслання і вислання, нескореність їх духу, незламність у боротьбі за незалежність Української держави. До книги увійшли персоналії репресованих мешканців м. Дрогобича та Дрогобицького району (8744 особи).
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 5
У книзі досліджуються політичні репресії радянської влади у Львівській області упродовж 1939–1980-х років. Архівні документи, біографічні відомості про репресованих розкривають політичну та соціально-психологічну атмосферу радянської доби, механізми державного терору і насильства комуністичної тоталітарної системи. Спогади жертв репресій відтворюють картини їх каторжного життя у таборах ГУЛАГу, в місцях заслання і депортацій, нескореність їх духу, незламність у боротьбі за незалежність Української держави. До книги увійшли персоналії репресованих мешканців м. Жидачева та Жидачівського району (8112 осіб).
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 6
До книги увійшли персоналії репресованих мешканців м. Жовкви та Жовківського району – 9583 особи.
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 7
До книги увійшли персоналії репресованих мешканців Золочівського (6174 особи) та Кам’янка-Бузького (4914 осіб) районів.
Реабілітовані історією. Львівська область. Книга 8
До книги увійшли персоналії репресованих мешканців Миколаївського (4858 осіб) та Мостиського (4844 особи) районів.