Дотація на площу зариблених водних об’єктів
Коротко про програму
Фінансова підтримка у вигляді дотації на одиницю площі зариблених водних об’єктів надається суб’єктам підприємництва у галузі рибництва, які займаються вирощуванням товарної риби на відкритих водоймах, у тому числі садках у розмірі до 5000,0 грн на гектар, але не більше ніж на 20 гектарів зариблених водних угідь для одного суб’єкта підприємництва.
Дотація надається на зариблення водойм власно вирощеним та/або придбаним рибопосадковим матеріалом, за умови щільності зариблення на 1 га відповідно до технологічних норм: для одноліток коропа – 3,5-4 тис. шт., рослинноїдних – 2 тис. шт., для дволіток коропа – 1 – 1,5 тис. шт., товстолобика – 350 шт., білого амура 50 штук, відповідно до актів зариблення у поточному році.
Для кого
Право на отримання дотації мають суб'єкти підприємництва, у яких рибопродуктивність за даними попереднього звітного року не нижче 500 кг на 1 га зарибленого водного об'єкта.
Критерії участі
Мікро, малі та середні суб’єкти підприємництва – це юридичні особи та фізичні особи-підприємці, які відповідають критеріям суб’єктів мікропідприємництва, малого та середнього підприємства визначених ст. 55 Господарського кодексу України і основним видом діяльності яких є виробництво сільськогосподарської продукції, та/або розведення, вирощування риби, переробка на власних чи орендованих потужностях власно виробленої сировини, а також здійснення операцій з постачання сільськогосподарської продукції.
Фінансова підтримка надається суб’єктам підприємництва, в яких рівень середньомісячної заробітної плати за останній звітній квартал становить не нижче 13500,0 гривень (окрім ФОП, членів ФГ, які заробітну плату не нараховують, а отримують дохід).
Переваги
При прийнятті рішення щодо фінансової підтримки переваги надаються:
- суб’єктам підприємництва, засновником (одним із засновників) яких є учасник бойових дій;
- суб’єктам підприємництва, де керівником є молода людина віком до 35 років;
- суб’єктам підприємництва, які мають досвід провадження діяльності в аграрному секторі більше, ніж 2 роки.
Комісія розглядає подані документи в порядку черговості їх реєстрації за відповідним напрямом фінансової підтримки.
Часові рамки
- Прийом документів розпочинається з 21 лютого 2025 року, а закінчується до 01 липня поточного року.
Виконавець
Головним розпорядником коштів обласного бюджету та відповідальним виконавцем заходів Комплексної програми є департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.
Пакет документів для участі
Для отримання фінансової підтримки претенденти на участь у програмі подають до Комісії такі документи:
- заявку згідно з формою, затвердженою Департаментом;
- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
- копії документів, що підтверджують право власності /або використання водних об’єктів;
- копію фінансової звітності відповідно до обраної системи оподаткування за попередній рік (для юридичних осіб);
- копію податкової декларації платника податку відповідно до обраної системи оподаткування за попередній рік, а для новостворених у поточному році за останній звітний період (для фізичних осіб-підприємців);
- копії документів, що підтверджують факт зариблення водойми «Акт № про зариблення» (форма № А-10), «Зведена відомість про зариблення» (форма №А-11), затверджені наказом Мінагрополітики від 19.06.2012 №362, складених під час зариблення у присутності представників територіальних громад;
- копії первинних документів, що підтверджують оплату та одержання придбаного рибопосадкового матеріалу для зариблення (у разі закупівлі);
- копію звіту за попередній звітний період (форма №1А-риба (річна)) «Виробництво продукції аквакультури за 20__ рік», затвердженою наказом Мінагрополітики України від 21 березня 2012 року № 14;
- довідку про банківські реквізити;
- письмове зобов’язання (довільної форми) подати інформацію про результати діяльності до 20 лютого наступного року за встановленою Департаментом формою.
- копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 року №4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 02 березня 2023 року №113), окрім ФОП, членів ФГ які заробітну плату не нараховують, а отримують дохід.
Нормативна база