Строк
У місячний строк
Вартість
Безкоштовно
Інформація про послугу
Сільськогосподарська дорадча діяльність спрямована на задоволення потреб аграріїв, а також сільського населення у підвищенні рівня знань та вдосконаленні практичних навичок ведення господарства. Для того, щоб стати сільськогосподарським дорадником, потрібно скласти кваліфікаційний іспит та отримати свідоцтво встановленого зразка.
Як отримати послугу і що для цього потрібно
Онлайн
-
Офлайн
Документи подаються заявником або уповноваженою ним особою адміністратору Центру надання адміністративних послуг особисто або поштовим відправленням.
Перелік необхідних документів
1. Заява фізичної особи на ім’я голови регіональної кваліфікаційної комісії у сфері сільськогосподарської дорадчої діяльності та анкета ;
2. Разом із заявою подаються:
- копії дипломів, за пред’явленням оригіналів, про отримання вищої освіти, наукового ступеня, атестата про присвоєння вченого звання (за наявності такого ступеня чи звання);
- копія свідоцтва про навчання на сільськогосподарського дорадника / сільськогосподарського експерта-дорадника;
- витяг з трудової книжки.
Результат
- У разі складання кваліфікаційного іспиту – отримання свідоцтва сільськогосподарського дорадника / сільськогосподарського експерта-дорадника.
- У разі прийняття регіональною кваліфікаційною комісією у сфері сільськогосподарської дорадчої діяльності рішення про нездачу кваліфікаційного іспиту - направлення письмового повідомлення про відмову у видачі свідоцтва.
Часті питання та відповіді
Чи можна оскаржити результати кваліфікаційного іспиту?
У разі незгоди з результатами кваліфікаційного іспиту особа, що його складала, має право оскаржити рішення кваліфікаційної комісії шляхом подання заяви довільної форми до апеляційної комісії, але не пізніше як упродовж десяти днів після оголошення результатів.
Нормативна база