Голова Львівської ОДА спростував інформацію, озвучену на одному із загальнонаціональних каналів

3 лютого 2014р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської ОДА Олег Сало звернувся з відкритим листом до генерального директора 1+1-медіа Олександра Ткаченка  щодо спростування  некоректної  інформації, яка була озвучена у телвізійному випуску новин «ТСН.Тиждень» 2 лютого 2014 року. Подаємо текст листа в повному обсязі.

«Шановний Олександре Владиславовичу!

2 лютого 2014 року, у телевізійному  випуску новин «ТСН. Тиждень» у сюжеті «Люди почали вершити долю країни своїми руками», озвучено інформацію про те, що « у Львові працівники адміністрації опечатали та покинули свої кабінети. Голова ОДА – на лікарняному».

Інформую, що дана інформація є недостовірною, оскільки робочі кабінети працівників апарату Львівської обласної державної адміністрації незаконно були опечатані печаткою канцелярії Львівської обласної ради. Даний факт чітко зафіксований у вищезгаданому сюжеті. В подальшому кабінети були опечатані печаткою Управління майном спільної власності Львівської обласної ради.

Також варто зазначити, що  голова Львівської обласної державної адміністрації не перебуває на лікарняному, а виконує свої функціональні обов’язки, визначені Законом України «Про місцеві державні адміністрації» та іншими законодавчими актами України.

Водночас звертаю увагу на те, що обласною державною адміністрацією скеровано відповідні листи в правоохоронні органи, щодо надання правової оцінки фактам опечатування кабінетів, в яких розташовані структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації, та в разі виявлення порушень, вжиття заходів реагування, відповідно до вимог чинного законодавства.

З огляду на вищезазначене, просимо невідкладно спростувати інформацію, що була  оприлюднена 02.02.2014 у випуску новин «ТСН. Тиждень» у сюжеті «Люди почали вершити долю країни своїми руками», у сьогоднішньому вечірньому випуску новин «ТСН» та інформувати нас», - йдеться у листі голови Львівської ОДА.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ