Голова ОДА взяв участь в урочистостях з нагоди 22-ої річниці Збройних Сил України в Академії сухопутних військ

5 грудня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

У вітальному слова керівник області завважив, що суспільство високо цінує бойовий вишкіл військових, які, взявши на озброєння славні традиції, сьогодні пильно стоять на варті суверенітету України, її територіальної цілісності.

«За цей період наші Збройні Сили пройшли нелегкий етап становлення, українські солдати та офіцери встигли завоювати авторитет на міжнародній арені. Вони у складі сил ООН з честю виконують миротворчі місії у багатьох країнах світу. Чимала заслуга в цьому і військовиків Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Міжнародний центр миротворчості та безпеки Сухопутних військ Міністерства оборони України "Партнерство заради миру" став базою для проведення міжнародних навчань, вишколом українських офіцерів», - зазначив голова ОДА.

Окрім цього О.Сало наголосив, що обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації завжди допомагають і допомагатимуть військовим підрозділам та їхньому особовому складу у вирішенні проблем сьогодення.

Керівник області з нагоди Дня Збройних Сил України та за зразкову дисципліну, сумлінне виконання службових обов’язків і високий професіоналізм нагородив кращих  військовослужбовців та працівників Збройних Сил України Почесними грамотами облдержадміністрації та годинниками від голови ОДА.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 11:15
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
38
+2
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ