На Львівщині розпочав роботу ще один Центр надання адміністративних послуг

4 грудня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

Заступник голови-керівник апарату Львівської ОДА Андрій Мадзяновський спільно з головою Стрийської РДА Володимиром Бурієм 4 грудня урочисто відкрили  Центр надання адміністративних послуг  у місті Стрий.

Андрій Мадзяновський привітав мешканців Стрийщини з цією вагомою подією для району, зазначивши, що робота таких центрів сприятиме законодавчій ініціативі, з метою врахування реальних інтересів людей. «Найважливіше в роботі ЦНАПів – усунення перешкод, що можуть виникнути при одержанні документів дозвільного характеру, забезпечення прозорості і відкритості   розгляду   звернень   громадян  та суб’єктів господарювання до органів влади, створення передумов для попередження корупції у органах виконавчої влади через запровадження єдиної системи електронного документообігу», - сказав А.Мадзяновський.

Зазначимо, що у стрийському Центрі мешканці району зможуть отримати близько 40 адміністративних послуг, а також послуг Дозвільного офісу. В Центрі надання адміністративних послуг надаватимуться послуги Державної міграційної служби України (Стрийський міський відділ),  управління агропромислового розвитку, управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, відділу містобудування, архітектури та інфраструктури проектів РДА тощо.

Центр надання адміністративних послуг розміщений на І поверсі  Стрийської райдержадміністрації за адресою: м. Стрий, вул. С. Бандери, 28.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 31.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2339
+26
Очікують
результати тесту:
129
+26
Підтверджені випадки COVID-19:
1669
+50
Не підтверджено діагноз:
6832
+112
Одужало:
409
+30
Померло:
54
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ