Учні Львівської лінгвістичної гімназії ознайомились з діяльністю Уповноваженого Президента України з прав дитини

12 Червня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

На запрошення Уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка та за сприяння голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука 36 учнів Львівської лінгвістичної гімназії завітали до Адміністрації Президента України, де зокрема ознайомились з діяльністю Уповноваженого.

Гімназисти уже третій рік поспіль є учасниками міжнародного проекту «Повага дією», покликаного протистояти агресії в дитячому середовищі, дискримінації дітей з особливими потребами та захищати їх права. Саме тому під час розмови основна увага дітей та Уповноваженого була зосереджена на питаннях рівності прав усіх дітей, незалежно від соціального походження чи стану здоров’я. Уповноважений Глави держави відзначив, що у Львівській лінгвістичній гімназії напрацьований успішний досвід подолання конфліктів у дитячих шкільних колективах.

Під час зустрічі діти розповіли про свій досвід організації театральних постановок для вихованців дитячих будинків і дітей, які відбувають покарання у виховних колоніях.

Крім цього, гімназисти ініціювали перед міською владою Львова запровадити для обов’язкового вивчення в усіх школах міста пісні «Не смійся з мене» (автор Пітер Ярроу), в якій йдеться про те, що всі діти рівні у своїх правах. Ініціатива дітей була підтримана, і 5 червня управління освіти Львівської міської ради видало відповідний наказ.

З автором українського перекладу пісні «Не смійся з мене» Марією Бурмакою діти також мали нагоду зустрітись в офісі Уповноваженого з прав дитини. Співачка поспілкувалась з дітьми, подякувала їм за корисну соціальну роботу і небайдужість до проблем інших дітей.

Уповноважений з прав дитини запевнив гімназистів у подальшій підтримці їхніх проектів та ініціатив, а також зазначив, що розраховує на активну співпрацю. «Ваша діяльність є прикладом для наслідування і в інших навчальних закладах країни. Я обов’язково розповідатиму про неї при зустрічі з іншими дітьми, а також у владних кабінетах», - запевнив Ю.Павленко. При цьому він позитивно відзначив підтримку діяльності та ініціатив дітей особисто головою Львівської обласної державної адміністрації Віктором Шемчуком.

Цього ж дня для дітей також була проведена екскурсія будівлею Адміністрації Президента України і Державною резиденцією «Будинок Городецького». Діти також відвідали офіс Інформаційної агенції «УКРІНФОРМ».

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ