Віктор Шемчук зустрівся з головою правління Агенції регіонального розвитку Підкарпатського воєводства Йожефом Янушем Мрочком

17 травня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 17 травня, голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук провів зустріч з головою правління Агенції регіонального розвитку Підкарпатського воєводства Республіки Польща Йожефом Янушем Мрочко.

Сторони обговорили можливості економічного розвитку регіону, зміцнення міжнародного партнерства та розширення взаємовигідної співпраці між Львівською областю та Підкарпатським воєводством.

Зокрема, голова облдержадміністрації Віктор Шемчук зазначив, що Польща є стратегічним партером України. «Ми відкриті до співпраці в повному обсязі і сподіваємося, що це принесе користь нашим регіонам», - сказав очільник Львівщини.

Також важливим питанням зустрічі стало обговорення якості доріг та інфраструктури сполучення із європейськими автомагістралями.

Віктор Шемчук наголосив, що це питання для Львівщини зараз дуже актуальне та, водночас, проблемне. Зі свого боку голова правління Агенції регіонального розвитку Йожеф Януш Мрочка запевнив, що без сполучення із європейською транспортною мережею жодна країна немає шансів для економічного розвитку.

«9 із 10 інвесторів, коли бачили відсутність автомагістралей та сполучення із європейським дорогами, відмовлялись співпрацювати та вкладати гроші в економічний розвиток регіону», - поділився досвідом Й.Я.Мрочка.

За результатами зустрічі Віктор Шемчук запропонував підписати Меморандум про співпрацю між Агенцією регіонального розвитку, Інститутом транскордонного співробітництва та європейської інтеграції та Львівською облдержадміністрацією щодо розвитку транспортної інфраструктури на ділянці  Краківець – Львів – Броди.

Варто зазначити, що з ініціативи керівника Львівщини буде створено дорадчу групу при голові облдержадміністрації у складі експертів та спеціалістів з даного питання для координаційної та контролюючої роботи. Віктор Шемчук запропонував включити в дорадчу групу голову правління Агенції регіонального розвитку Й. Я. Мрочка,  президента Інституту транскордонного співробітництва та європейської інтеграції Тараса Федака, в.о. директора департаменту міжнародного співро­бітництва та туризму облдержадміністрації Лева Захарчишина та директора департаменту економічного розвитку, інвести­цій, торгівлі та промисловості облдерж­адмі­ністрації Дениса Шмигаля.

Зазначимо також, що підписання Меморандуму відбудеться сьогодні в другій половині дня.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ