У м. Сколе відбулася нарада-семінар з питань функціонування Державного реєстру виборців у Львівській області

16 травня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

15 травня у м. Сколе відбулася нарада-семінар з питань функціонування Державного реєстру виборців у Львівській області.

Участь у заході взяли голова Сколівської районної державної адміністрації Михайло Гнатишин, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков, а також начальники органів ведення Державного реєстру виборців, керівники обласних територіальних структурних підрозділів.

Начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков у своїй доповіді висвітлив, зокрема, питання про Порядок доступу органів ведення та регіональних органів адміністрування Державного реєстру виборців до бази даних Державного реєстру виборців та про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії 12 квітня 2012 року № 66 «Про утворення звичайних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі».

Про роботу Головного управління державної міграційної служби України у Львівській області в частині підготовки та подання відомостей визначених статтею 22 Закону України «Про Державний реєстр виборців» доповів заступник начальника Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області Володимир Федик.

Також  заступник директора департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Оксана Яковець розповіла про організацію роботи соціальних установ області щодо підготовки відомостей про виборців нездатних постійно самостійно пересуватися.

Із питанням про особливості підготовки інформації про осіб, які визнані судом недієздатними, виступила в.о. завідуючого сектору організаційного забезпечення діяльності судів, судової статистики та інформаційних технологій Територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області Олена Канинець.

Також перед учасниками наради-семінару з інформацією про стан підготовки відомостей про виборців районними та міськими підрозділами управління юстиції у Львівській області виступила Ірина Олива- начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану Реєстраційної служби Головного управління юстиції у Львівській області.

Відеопрезентацію наради семінару можна переглянути за посиланням http://www.youtube.com/watch?v=777Dmj4siNg&feature=youtu.be

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ