Віктор Шемчук зустрівся з регіональним директором журналу «THE EUROPEAN TIMES» Міхаєм Петрутом

15 травня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

У вівторок, 14 травня, голова Львівської обласної державної адміністрації  Віктор Шемчук провів зустріч з регіональним директором журналу «THE EUROPEAN TIMES» Міхаєм Петрутом.

Під час зустрічі керівник облдержадміністрації зазначив, що Львівщина є одним із найбільших культурних, економічних, адміністративних та транспортних центрів нашої держави та додав, що вона слугує своєрідними «воротами» України до Європейського Союзу. Він також додав, що Львівська область належить до ТОП-10 регіонів Східної Європи за ефективністю вкладеного капіталу, стратегією залучення прямих іноземних інвестицій та ефективністю промислової оренди.

У розмові із Міхаєм Петрутом очільник Львівщини також розповів про інвестиційний потенціал області, зокрема про Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького, який є справжнім плацдармом для європейських інвесторів, реалізацію на території області таких масштабних проектів як «Олімпійська надія - 2022», «Євробаскет - 2015», будівництво концесійного автобану Краківець – Львів – Рівне, міжнародного вантажного авіа-вузла «Стрий» та інші проекти.

Окрім цього, Віктор Шемчук поінформував директора журналу «THE EUROPEAN TIMES», що на території регіону є близько 4000 пам’яток історико-культурної та архітектурної спадщини, центр міста Львова входить до реєстру Світової спадщини ЮНЕСКО, а також про те, що низку сакральних споруд номіновано на здобуття цього статусу.

Зазначимо також, що інтерв’ю пана М.Петрута з головою обласної державної адміністрації В.Шемчуком, а також загальна довідка про Львівську область будуть опубліковані у випуску «Ukraine – Regional Development» журналу «THE EUROPEAN TIMES». Електронний примірник цього журналу буде також розміщено на сайті облдержадміністрації.

Довідка: 

Впродовж 2011-2012 років Посольство України в Бельгії у співпраці з редакцією журналу “THE EUROPEAN TIMES” видали повноколірне іміджеве видання про Україну. 

З огляду на успішну реалізацію згаданого проекту, а також зацікавленість з боку українських і бельгійських бізнес-кіл у його продовженні (з акцентом на регіональний розвиток) Посольство України в Бельгії спільно з редакцією «THE EUROPEAN TIMES» звернулося до голів обласних державних адміністрацій України з пропозицією підготувати інформацію для чергового випуску «Ukraine – Regional Development», присвяченого Україні, який би охоплював регіональне співробітництво та висвітлював інвестиційно-економічний клімат у державі.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ