Віктор Шемчук закликав голів фракцій Львівської обласної ради до тісної та конструктивної співпраці

12 березня 2013р, Новини. Прес-служба ОДА

Голова Львівської облдержадміністрації Віктор Шемчук 12 березня провів зустріч із головами фракцій Львівської обласної ради.

Під час зустрічі Віктор Шемчук закликав голів фракцій  до тісної  та конструктивної співпраці: «Ми повинні знайти  точки  порозуміння в діяльності виконавчої та законодавчої влади області. Львівська обласна державна адміністрація готова  співпрацювати у тих галузях, які на сьогодні не є дразливими. Це  стосується економіки, реального сектору.  Я готовий постійно спілкуватися зі всіма політичними силами та шукати порозуміння задля плідної співпраці», - відзначив голова облдержадміністрації.

Керівник області наголосив, що не потрібно політизувати тих питань, які найбільше турбують мешканців Львівщини. Зокрема – це  ремонт доріг,  затвердження програми протидії злочинності, відновлення будівельної галузі, підняття реального сектору економіки тощо.

Відтак, голови фракцій обласної ради наголосили на необхідності дотримуватися законодавства у частині звітування виконавчої влади за виконання програм у 2012 році, і особливу увагу звернути на витрачання бюджетних коштів. Такі звіти також повинні бути обов’язковими і для районних адміністрацій перед районними радами.

Голова облдержадміністрації  повністю підтримав таку пропозицію та поінформував присутніх керівників фракцій про те, що вже дав доручення правоохоронним органам провести перевірку з витрачання коштів і обов’язково публічно прозвітувати  про результати проведеної перевірки.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4599
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+121
Одужало:
1057
+48
Померло:
183
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ