Для молоді Львівщини відбудеться онлайн-марафон

15 липня 2020р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Львівський обласний молодіжний центр спільно з громадським об’єднанням «Фундація Регіональних Ініціатив» у межах школи розвитку молодіжного тренера “КРОК” 3.0 запускає онлайн-марафон.

Основною метою марафону є формування корисних навичок учасників проекту. Щоранку у телеграм каналі проекту буде з’являтися відеотренінг на теми неформальної освіти,  медіаграмотності, громадської активності, мистецтва публічних виступів, тощо.

Як зазначають організатори, тренерами марафону стануть випускники школи розвитку молодіжного тренера “КРОК” 3.0. Нагадаємо, що проект   складався із двох етапів: серії навчань із 10 занять, впродовж яких учасники набували навичок необхідних для успішного молодіжного тренера та власне онлайн-марафону. Під час першого етапу майбутні тренери вчились як будувати структуру тренінгів, як ефективно використовувати невербальну комунікацію, як формувати власний бренд, створювати ефектні презентації та втримувати увагу аудиторії під час публічних виступів. Також в учасників відбувся захист структури їхніх проектів.

Марафон стартує вже 20 липня, для участі необхідно зареєструватися.

Ключові слова:

марафононлайн

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.08.2020 11:46
Пацієнтів загалом звернулось:
7531
+131
Очікують
результати тесту:
485
+131
Підтверджені випадки COVID-19:
11308
+166
Одужало:
3040
+91
Померло:
310
+1

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ