Львівщина прощається з Героєм України Тарасом Матвіївим

14 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

10 липня під час обстрілу українських позицій російськими найманцями загинув 31-річний захисник з Жидачівщини Тарас Матвіїв.

Життя молодшого лейтенанта 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила обірвалося під Троїцьким, що на Луганщині.

Сьогодні з військовослужбовцем прощалися на Майдані Незалежності, у Києві.

Опісля у Гарнізонному храмі святих Петра і Павла у місті Львові віддати шану військовослужбовцю прийшли рідні, близькі, друзі, представники влади та небайдужі мешканці області.

"Львівщина сьогодні у скорботі. Словами неможливо передати біль, який відчувають рідні і друзі молодого офіцера. Низько вклоняюся батькам Тараса і щиро співчуваю. Вам зараз важче, ніж усім нам. Ви втратили єдиного сина. Пам'ять про Тараса завжди житиме в наших серцях. Заради неї маємо відсікати ворога на всіх фронтах. Так віддано і відважно, як це робив Тарас", - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Поховають Героя завтра на малій батьківщині, у Жидачеві.

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський присвоїв Тарасу Матвіїву звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка».

Нагороду посмертно батькові Тараса вручив Міністр оборони України Андрій Таран. Львівська облдержадміністрація висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати.

Ключові слова:

Прощання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.08.2020 11:46
Пацієнтів загалом звернулось:
7531
+131
Очікують
результати тесту:
485
+131
Підтверджені випадки COVID-19:
11308
+166
Одужало:
3040
+91
Померло:
310
+1

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ